reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Słuchaj każda z nas może urodzić w lutym [emoji3] ja też będę miała cesarke. To ty juz masz wyznaczony termin? Lekarze niechętnie chcą robić wcześniej.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie z powodu poprzedniego rozwiązania po zagrażającej zamartwicy płodu jest ryzyko powtórki...i ciąża jesli wszystko będzie dobrze zostanie rozwiązana zaraz po zakończonym 38tc. No chyba, że coś będzie nie tak to szybciej
 
Ja idę we wtorek do lekarza. To będzie 6t3d mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Mało piszę bo boję się przyzwyczaić do myśli o ciąży po poprzednim poronieniu. W poniedziałek mam pierwszą wizytę i to będzie 5t1d. Jak myślicie będzie widać tylko pęcherzyk czy zarodek również? W poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i chciałabym wiedzieć jak się nastawić do tego usg.
U mnie 4+3 był pecherzyk 7mm z całkiem żółtym. Jeśli masz krótkie cykle a gin dobry sprzęt to już powinno być serduszko. Ale nie musi. ja jeszcze tydzień muszę czekać żeby sprawdzić czy jest serduszko :(
 
U mnie 4+3 był pecherzyk 7mm z całkiem żółtym. Jeśli masz krótkie cykle a gin dobry sprzęt to już powinno być serduszko. Ale nie musi. ja jeszcze tydzień muszę czekać żeby sprawdzić czy jest serduszko :(
Ja mam krótkie o nie bardzo regularne cykle raczej tak co 23 dni średnio.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zjadłam paczka i jagodzianke... jaka dobra mniam[emoji3] . Chyba pójdzie zaraz w boki wszystko[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry