reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
;D ciąża spożywcza poważna sprawa ;p jak się dobrze poje to luźno 4 miesiąc wyskoczy ;pp
a w sumie widziałam, że poruszyłyście wiele tematów ale nie natknęłam się na to czy stosujecie jakieś mazidła, żeby nie mieć/ ograniczyć liczbę rozstępów?
Ja raczej nie będę żadnych mazidel stosować bo i tak już pełno rozstępów mam wiec już mi nic nie pomoże ;)
 
Substancje zawarte w e-papierosie są o wiele bardziej rakotwórcze. Ile w tym prawdy nie wiem.
a to akurat nie jest prawda, ja się bardziej martwię wpływem samej nikotyny bo ona jest tu substancją czynna, ale mocno pracuje nad rzuceniem dziadostwa, gdybym wierzyła, że tak szybko zajdę w ciążę to bym już dawno się za to zabrała, a tak myślałam ' i tak pewnie się nie uda, ludzie latam się starają' xd
 
reklama
Hej dziewczyny... Byłam na USG maluszek pięknie się rozwija, ma 3 mm i poród mam planowany na 9 marca 2018 roku :tak: Serduszko pika pięknie. Lecz niestety wykryto tez torbiel na jajniku 3x2,5 cm.Nie zagraża ciąży ale niestety się strasznie martwię :sad: , że pęknie, że poronię :sad: Miałyście kiedyś taki przypadek?
 

Załączniki

  • 20132975_922434884564413_236311066_o.jpg
    20132975_922434884564413_236311066_o.jpg
    184,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry