reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Tak, pierwsza ;D moja Mama ma mnie już dość bo co drugi dzień ją molestuje moimi zmartwieniami więc teraz może przerzucę je na Was, a jej dam odpocząć ;p
 
reklama
Powiem wam, ze tez sie stresuje. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie z moja fasolką ok. A no i wszystko zostawiam w rękach Boga.:)
 
Hej, przedstawiałam się w innej części forum marcówek ale może tu też krótko napisze. Jestem Karolina, mam 25lat, w zeszłym tyg, dowiedziałam się, że jestem w ciąży, za chiny ludowe nie ogarniam jak liczy się który to tydzień, a do tego utopiłam telefon, w którym miałam kalendarzyk więc co i jak okaże się po drugim USG, które mam 18.07. Trochę zajęło mi nadrobienie forum, w szczególności, że w pewnym momencie jak zobaczyłam ile z was jest po poronieniach zaczęłam się za bardzo nakręcać, że coś może się stać. Odstawiłam forum na chwile i mi przeszło, ale teraz zaczęłam się martwić bo chodzę prywatnie do gin i nie wiem skąd wyczaruje kasę na te wszystkie badania, wiecie może ile ten początkowy pakiet mniej więcej wynosi? Słyszałam, że u mnie w mieście można zrobić HIV za darmo gdzieś ale czy dużo mi to zmieni?

A wczoraj znalazłam u Mamitki w lodówce kabanosy Tarczyński te takie cienkie no i musiałam…. Trochę dygałam bo one tylko parzone są, ale podejrzewać, że mogłam już przejść tokso, a Mama mówiła, że ona w ciążach wszystko jadła, nie było wtedy tyle zakazów.

Planuje któraś z Was robić sobie zdjęcia w trakcie ciąży? Mi mąż powiedział, że już powinniśmy zrobić, jak mówię, że tylko mój tłuszczyk widać to mówi, że pierwszy miesiąc jest, więc trzeba ;p
Ja planuje sobie robić zdjęcia.W końcu fajna pamiątka tym bardziej ,ze po tej ciąży nie planuje więcej dzieci ;) Ja to tez bym już sobie mogła strzelać fotki bo brzuch już mam wypchany ale to tez taki bardziej tłuszczykowy ;)
 
A co nie trapi, najpierw naczytałam się o poronieniach i zaczęłam się martwić, do tego czułam takie kłocie przy jajnikach, potem [tfu,tfu,tfu] praktycznie przestałam mieć ''objawy'' więc zaczęłam się martwić, że ich nie mam xd mam świadomość, że sama się nakręcam bo mam taki charakter, jestem bardzo rozsądna jeśli chodzi o innych, gdy o mnie- wariuje..
no i mam jeszcze paskudny nawyk, pale e-papierosa, staram się rzucić ale jest cieeeżko, powtarzam sobie że to dla maluszka ale kurde nooo..
udało mi się odstawić cole, próbuje też jako tako się odżywiać bo wcześniej moja dieta była tragiczna.
terazm marze tylko żeby było widać we wt serduszko :(
 
Ja planuje sobie robić zdjęcia.W końcu fajna pamiątka tym bardziej ,ze po tej ciąży nie planuje więcej dzieci ;) Ja to tez bym już sobie mogła strzelać fotki bo brzuch już mam wypchany ale to tez taki bardziej tłuszczykowy ;)
Dobrze, ze przed pierwsza ciąża zrobilam sobie w stroju bikini nad morzem zdjecie:D to dopiero pamiatka mi zostala po moim ciele:D kurka wodna przezyc nie moge:p
 
A co nie trapi, najpierw naczytałam się o poronieniach i zaczęłam się martwić, do tego czułam takie kłocie przy jajnikach, potem [tfu,tfu,tfu] praktycznie przestałam mieć ''objawy'' więc zaczęłam się martwić, że ich nie mam xd mam świadomość, że sama się nakręcam bo mam taki charakter, jestem bardzo rozsądna jeśli chodzi o innych, gdy o mnie- wariuje..
no i mam jeszcze paskudny nawyk, pale e-papierosa, staram się rzucić ale jest cieeeżko, powtarzam sobie że to dla maluszka ale kurde nooo..
udało mi się odstawić cole, próbuje też jako tako się odżywiać bo wcześniej moja dieta była tragiczna.
terazm marze tylko żeby było widać we wt serduszko :(
Serduszko gdzies widac mirdzy 6-7 tc. Poronienia w tym temacie sie nie wypowiem bo nie spotkalo mnie cos takiego i mam nadzieję. Ze n8espotka. Co do e-papierosa ponoc on jeszcze bardziej szkodliwy jest jak zwykły papieros. To ze popalasz to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa:D mam nadzieję, ze jopek nie zbierzesz tu:D
 
reklama
Do góry