reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Sasanka, ja z kolei miałam robione 3 rtg zębów na początku 3. tygodnia :hmm: pocieszam się, że w tak wczesnej ciąży podobno albo płód obumiera, albo nic mu nie zaszkodzi.

Lilip najlepsze życzenia.

Tematu porodu póki co nie mam ochoty poruszać (choć nie były takie straszne).

W ramach pracy dźwigam często, jest to męczące, czuję, że już nie mam tej wydolności. Dzieci za to staram się już nie nosić. W czasie poprzednich dwóch ciąż nie pracowałam, więc jest to dla mnie coś całkiem nowego. Prowadzę własną działalność i sama nie wiem, jak długo wytrwam / jak długo jest to bezpieczne. Dodam, że znajoma z branży z pobliskiej miejscowości straciła nie tak dawno dziecko pod koniec siódmego miesiąca ... nie wyorażam sobie przez co przechodzi...
Niby ciąża to nie choroba, w pierwszej ciąży jeszcze w piątym miesiący wędrowałm z plecakiem po Hiszpanii, nie było nic. Ale z pracą mam aktualnie zagwozdkę, poradzę się gina, sama nie wiem.

Dziękuje za życzenia [emoji2]


p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
reklama
My mamy dla dziewczynki Pola, a dla chłopca Mikołaj (widzę że mocno tutaj popularny)

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy dla dziewczynki Pola, a dla chłopca Mikołaj (widzę że mocno tutaj popularny)

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi się podobało imię Pola. Ale jakiś czas temu poznałam dziewczynę która średnio polubiłam. Ona ma córkę Polę. Cały czas słyszę jak drze się na cały głos na córeczkę " Pooooola, Pooooola"!!!! No i już mi się to imię odwidziało a było faworytem w pierwszej ciąży ;)
 
reklama
Do góry