reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

To wyslij kochana. Od kilku dni mnie tak mulilo, az do dziś:) czuje taką lekkość. No i te mdlosci przeszly w końcu
 
reklama
Mi też rumianek pomaga...piję go na przemian z herbatką owocowa z imbirem. Raczej póki co pomaga :) Jeszcze migdały są dobre. Mnie w pierwszej ciaży pomagały, a w tej jeszcze nie zdążyłam się zaopatrzyć :)
 
Nadrobilam. :) staram się pozytywnie nastawiac. Ciśnienie po odstawieniu leku póki co nie rośnie. Ale przeczytałam wszystko co było na temat wpływu amlodypiny na zarodek. Koniec czytania bo zwariuje. Będzie co ma być. Choć straszne jest to że martwię się teraz przez głupiego lekarza. Przecież bym to odstawila od razu. Jeszcze trochę do 24 mam nadzieję że będzie wszystko ok.
 
A mdłości narazie nie dokuczaja. Trochę mi się cofa kwasem przy myciu zębów i jak zjem i się położę. Póki co jest ok. A apetyt mam szalony na ogórki ale świeże. Dziś chyba z pół kilo zjadłam. Poza tym na wszystko co konkretne, raczej mięso niż słodycze
 
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz spokojnie i włosy i żele.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Hybrydy można żele już podobno nie. A włosy cóż jeśli bardzo Ci przeszkadzają to farbuj tylko wybierz jak najbardziej naturalna farbę, jednak lepiej sobie darować zwłaszcza w 1 trymestrze
 
reklama
U mnie mdłości jeszcze nie ma na szczęście, ale w drugiej ciąży mocno mi dokuczały [emoji17]
Imię dla dziewczynki mam wybrane od zawsze [emoji6] będzie Julka, w domu mam Jana i Jakuba. I potwierdzam, że Kubusie to łobuzy [emoji6] dla chłopca miałabym problem z wyborem.
Mam do Was pytanie. W przyszłą sobotę idę na ślub - będę świadkiem. Czy mogę pofarbować włosy? W poprzednich tego nie robiłam, ale teraz mam blond i odrosty będą koszmarne. Myślicie, że to bezpieczne? A żele na paznokcie? Można czy nie?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja farbowalam całą pierwszą ciążę i teraz też. Nic się nie dzieje. A co do paznokci to nie wiem jak z zelami bo robię hybrydy i jak się dowiadywalam to nie ma przeciwwskazań ;)
 
Do góry