reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
poieważ pomiędzy jedną a drugą ciążą minęły zaledwie 10 mies i moja ciąża pierwsza zakończyła się niemal dramatycznie :(
Ja miałam różnice między cieciami 1,5 roku. Blizna była młoda. Sama wybrałam czy chce cc czy SN. Wybrałam cc bo nie chciałam ryzykowac[emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój lekarz rodzinny (gadam z nim o wszystkim:)) bardzo pozytywny człowiek stwierdził, ze moja waga teraz jest odpowiednia i ze jak zaczne sie odchudzac skieruje mnie do psychiatry:D co poszlam do niego z przeziebieniem zawsze kazal na wage mi wejsc:D
 
Mój pierwszy poród był tragiczny. Dziecko cudem przeżyło. CC robili biegiem, rozcięli mnie w pionie (tak jak dawniej). Przy drugim odmówiłam próby SN, zostałam zmuszona w szpitalu z dobrą opinią. Moje cięcie jest na kiście przeciwskazań do SN. I teraz nie wiem czy rodzić SN czy CC. SN urodziłam szybko, nie miałam skurczy, jak już dostałam to od razu urodziłam.
 
Najbardziej w porodach stresujace jest to, czy wszystko sie uda, lekarze zazwyczaj czekają do ostatniej chwili narazjac nasze dzieci. :/
 
Mnie dwa razy na porodowke brali, raz przerzucili na oddzial ginekologiczny, drugim razem na przedporodowa. Nasluchalam sie niemilosiernie, nie spalam tylko plakalam. Robili mi masaze szyjki, cewnik foleya chodzilam z nim ok doby. Nic sie ruszalo rozwarcie. Skurcze byly, nie pamietam juz co ile, ale na pewnonie parte. Bralam prysznic jeden za drugim i nic. I dopiero jak juz zaczelam tracic przytomność zawolali anestezjologa, przebili mi wody czy jak to tam sie mowi. Byly totalnie zielone. Tego nie widzialam mąż byl przy tym. Nie pamietam jak podpisalam dokumenty pamietam, zenoszy nie bylo polozne mnie naga ubraly w przescieradlo i zaciagnely na sale operacyjna:(
 
reklama
Do góry