reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja przytyłam 12 kg. 7 zeszło w mig a z 5 kg bujalam się kilka miesięcy.
Z zachcianek to borówki aktualnie i słone i najlepiej frytki, ziemniaki pieczone, pizza...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zabrałam przyjaciółki na urodzinowa pizzę [emoji1]A wcześniej zjadłam placki ziemniaczane [emoji2]ykmm hmmm raz nie zawsze czy jakoś tak [emoji13] ale zwalczyłam pokusę coli i wzięłam sok pomarańczowy [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiecie co dziewczyny to jest chyba jedyna wada bycia w ciąży. Ja ogólnie mam tendencje do tycia i boje się ze jak slon będę wyglądać a potem nijak do wagi nie wrócę :( ważę 60kg przy wzroście 164cm dla mnie przytycie 20kg np spędza juz sen z powiek. Bo kiedyś ważyłam prawie 75kg i wyglądałam okropnie. Juz mam wrażenie ze robie się np pucołowata na buzi. Szok - wiadomo trzeba poświęcić ciało dla dziecka ale pocieszajace było by jak by tylko w brzuch poszło a nie wszędzie a znając moje szczęście cała będę jak kulka. W sumie zachcianek póki co nie mam ale przede mną tyle miesięcy. Wiec obawy są. Wiadomo za dużego wpływu na to nie mamy ale będę pilnować się ile mogę i jeść jak jadłam dotychczas. Co będzie to będzie no i na wolnym chodzić na spacery codziennie by się nie zasiedzieć. ..
Kochana jak pisałam strasznie dużo przytyłam w ciazach. Zaczynałam z wagą 65 kg.. w 38 tyg byłam po prostu jak słoń. Ale to przez wodę- pielęgniarki nie mogły nadążyć po cc z pojemnikami na mocz po operacji [emoji3] po dwóch porodach schudłam do 53 kg wiec wszystko się da [emoji3] najważniejsze jest to żeby dzidziuś był zdrowy. Słyszałam o odchudzaniu w ciąży itp. Te gwiazdy co sałatę cala ciążę jedzą. glupota Trzeba porostu w ciąży zdrowo jeść i na pewno wtedy mniej przytyjesz. Niektórzy tyja 7 kg a niektórzy 20. Ja tyle przytyłam bo za dużo soli w diecie jadłam -różne fast foody... [emoji14] ja wiem ze znów przytyje sporo bo głodna chodze- tez mnie to przeraża bo szczupła jestem. Biegałam a teraz tylko rower... no trudno się mówi [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zabrałam przyjaciółki na urodzinowa pizzę [emoji1]A wcześniej zjadłam placki ziemniaczane [emoji2]ykmm hmmm raz nie zawsze czy jakoś tak [emoji13] ale zwalczyłam pokusę coli i wzięłam sok pomarańczowy [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak masz urodzinki, to najlepszego:D

Kochana jak pisałam strasznie dużo przytyłam w ciazach. Zaczynałam z wagą 65 kg.. w 38 tyg byłam po prostu jak słoń. Ale to przez wodę- pielęgniarki nie mogły nadążyć po cc z pojemnikami na mocz po operacji [emoji3] po dwóch porodach schudłam do 53 kg wiec wszystko się da [emoji3] najważniejsze jest to żeby dzidziuś był zdrowy. Słyszałam o odchudzaniu w ciąży itp. Te gwiazdy co sałatę cala ciążę jedzą. glupota Trzeba porostu w ciąży zdrowo jeść i na pewno wtedy mniej przytyjesz. Niektórzy tyja 7 kg a niektórzy 20. Ja tyle przytyłam bo za dużo soli w diecie jadłam -różne fast foody... [emoji14] ja wiem ze znów przytyje sporo bo głodna chodze- tez mnie to przeraża bo szczupła jestem. Biegałam a teraz tylko rower... no trudno się mówi [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Po porodzie będziemy sie wspólnie do chudniecia motywowac, chyba ze czasu nie będzie:D
 
reklama
Do góry