reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Właśnie pożarłam pudełko koreczków śledziowych. Rzecz w tym, że całe życie nie lubiłam śledzi.... :) A wy jakie macie smaki dziwne?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie w każdej ciąży odrzuca od śledzi i ogórków. Pizze to bym jadła non stop. W poprzedniej ciąży jadłam Milke w ilości sporej :) W pierwszej potrafiłam zjeść dwie reklamówki pomidorów i pamiętam jadłam pierogi z kapusta i grzybami i zagryzalam naleśnikami z serem i dżemem morelowym. Ale pizza zawsze w ciąży najlepsza ;).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ile przytylyscie w poprzednich ciazach? Ja 23 i 28 ale dużo miałam wody...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie w każdej ciąży odrzuca od śledzi i ogórków. Pizze to bym jadła non stop. W poprzedniej ciąży jadłam Milke w ilości sporej :) W pierwszej potrafiłam zjeść dwie reklamówki pomidorów i pamiętam jadłam pierogi z kapusta i grzybami i zagryzalam naleśnikami z serem i dżemem morelowym. Ale pizza zawsze w ciąży najlepsza ;).

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Ha ha pycha [emoji14] mnie odrzuca woda i wafle ryżowe teraz:(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam dzisiaj betę i przyrost jest wiec chyba mogę się na wątku marcowym już rozgościć :) Kamień spadł mi z serca ;) więc witam się po raz drugi :)
U mnie na razie zachcianek brak. Na razie tylko rano ssie mnie z głodu i przez tydzień schudłam 2 kg, bo apetytu brak. Jem, bo jestem głodna, a po chwili mi ochota na jedzenie przechodzi.
Fajnie, że możecie być na L4. Ja do końca, jeśli wszystko będzie ok, będę pracować, bo prowadzę jednoodobową działalność w branży BHP. L4 oznacza brak dochodu i utratę klientów :( Na szczęście mogę sobie pozwolić na pracę po kilka godzin dziennie, więc mam nadzieję, że będzie ok. No i po porodzie też muszę szybko wrócić do pracy. Macierzyński nie wchodzi w ogóle w grę :(
 
Odebrałam dzisiaj betę i przyrost jest wiec chyba mogę się na wątku marcowym już rozgościć :) Kamień spadł mi z serca ;) więc witam się po raz drugi :)
U mnie na razie zachcianek brak. Na razie tylko rano ssie mnie z głodu i przez tydzień schudłam 2 kg, bo apetytu brak. Jem, bo jestem głodna, a po chwili mi ochota na jedzenie przechodzi.
Fajnie, że możecie być na L4. Ja do końca, jeśli wszystko będzie ok, będę pracować, bo prowadzę jednoodobową działalność w branży BHP. L4 oznacza brak dochodu i utratę klientów :( Na szczęście mogę sobie pozwolić na pracę po kilka godzin dziennie, więc mam nadzieję, że będzie ok. No i po porodzie też muszę szybko wrócić do pracy. Macierzyński nie wchodzi w ogóle w grę :(
Na macierzyńskim możesz prowadzić działalność normalnie, także jeśli płacisz pełne składki to jak najbardziej wniosek o macierzyński do ZUS i płacisz przez ten czas tylko składkę zdrowotną i dostajesz pieniądze za macierzyński tym samym nie rezygnując z prowadzenia firmy.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie.
Wizytujacym gratuluję serduszek:)
Dzis wstalam rano z ogromną ochota na bułkę z pasztetem firmowym i pomidorem. I co? Pojechalam rano do sklepu :)
A teraz sama nie wiem czy chce zjesc na kolacje frytki czy spaghetti :D
Ja w pierwszej ciąży przytylam chyba 16 kg, ale prawie cala ciąża leżąca :/ obecnie siedzę w domu z dwulatka wiec l4 nie wchodzi w grę :) ale w pierwszej ciąży wylezalam i wynudzilam sie za wszystkie czasy :)
 
reklama
Na macierzyńskim możesz prowadzić działalność normalnie, także jeśli płacisz pełne składki to jak najbardziej wniosek o macierzyński do ZUS i płacisz przez ten czas tylko składkę zdrowotną i dostajesz pieniądze za macierzyński tym samym nie rezygnując z prowadzenia firmy.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne. Miałam na myśli, że pracować muszę na macierzyńskim, bo mi klienci uciekną :(
 
Do góry