reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@andzelika87 Może z tabelą zaczekamy aż wszystkie będziemy po pierwszym usg żeby znać dokładne terminy? Tylko właśnie kto to zrobi bo ja też nie potrafię
Ja w pierwszej ciąży miałam gaz rozweselajacy- pić na wodę , jedna wielka sciema. Później mi dali jakieś czopki przeciwbólowe i na końcu dolargan. Nic nie pomagało. Teraz jestem prawie zdecydowana na zewnątrzoponowe. Będę o tym rozmawiała z moim ginekologiem bo pracuje w szpitalu.

Co do mdłości: po imbirze jest lepiej. Nie idealnie ale dużo lepiej
 
reklama
Ja już wiem od ponad tyg i przecież bym ten lek odstawila. Gdybym wiedziała że trzeba. Gdybym poszła później na pierwszą wizytę jeszcze bym go brała. Eh :( I zastanawiam się czemu wszędzie straszą że już w tym 5 tyg można zaszkodzićsl skoro jeszcze łożysko nie jest wykształcone.
 
@andzelika87 Może z tabelą zaczekamy aż wszystkie będziemy po pierwszym usg żeby znać dokładne terminy? Tylko właśnie kto to zrobi bo ja też nie potrafię
Ja w pierwszej ciąży miałam gaz rozweselajacy- pić na wodę , jedna wielka sciema. Później mi dali jakieś czopki przeciwbólowe i na końcu dolargan. Nic nie pomagało. Teraz jestem prawie zdecydowana na zewnątrzoponowe. Będę o tym rozmawiała z moim ginekologiem bo pracuje w szpitalu.

Co do mdłości: po imbirze jest lepiej. Nie idealnie ale dużo lepiej
Dobra. Chyba ten imbir kupie.

Robilam spaghetti na obiad i w trakcie robuenia wyjadla duuuuuzo i ledwo żyje:( az mnie skręca, ale zaraz jadr z synem na loda wloskiego bo za mną chodzi.:(
 
Ja już wiem od ponad tyg i przecież bym ten lek odstawila. Gdybym wiedziała że trzeba. Gdybym poszła później na pierwszą wizytę jeszcze bym go brała. Eh :( I zastanawiam się czemu wszędzie straszą że już w tym 5 tyg można zaszkodzićsl skoro jeszcze łożysko nie jest wykształcone.
Musi byc dobrze. Przeciez nie ty jedna to bierzesz, moze wiele innych kobiet tez bralo nie wiedzac ze są w ciazy i wszystko bylo ok.
 
@andzelika87 Może z tabelą zaczekamy aż wszystkie będziemy po pierwszym usg żeby znać dokładne terminy? Tylko właśnie kto to zrobi bo ja też nie potrafię
Ja w pierwszej ciąży miałam gaz rozweselajacy- pić na wodę , jedna wielka sciema. Później mi dali jakieś czopki przeciwbólowe i na końcu dolargan. Nic nie pomagało. Teraz jestem prawie zdecydowana na zewnątrzoponowe. Będę o tym rozmawiała z moim ginekologiem bo pracuje w szpitalu.

Co do mdłości: po imbirze jest lepiej. Nie idealnie ale dużo lepiej
Jak coś to mogę zrobić tabelkę .Juz kiedyś robiłam na starym forum.
Matko jestem ciagle głodna ,jakby wszystko co zjem nie trafiało do żołądka tylko w jakaś czarna dziurę hehe
 
Byłam dziś u lekarza by dał mi zwolnienie z pracy. Akurat mam do czasu wizyty u ginekologa,tj do 24.lipca - wkoncu odpoczne i potem będzie ciągłość zwolnienia.
Tak czytam o waszych mdłościach , większym apetycie ze na prawdę wam nie zazdroszczę, mnie czasem muli ale jakoś przechodzi. Bardziej to na zęby narzekać mogę przez te separatory.
Ogólnie jakie zmiany widzę to bardziej zmęczona jestem i ciągle bym spala no i trochę brzuch mi urusl bo mierzylam się a ważyć nie ważyłam się. Jutro na czczo to zrobię. Tak sobie myślę że to się dopiero zacznie, latanie po lekarzach i robienie i kontrola wyników u mnie jeszcze większa obserwacja przez tarczyce.
 
Mi się spac nie chce, a jak sie klade to mi sie nue chce. Syn ma drzemke, to mam czas cos zrobic, obiad itd. Syn wstaje znowu spac mi się chce. Teraz po obiedzie, leżę plackiem i zaraz muszę wstać
 
reklama
Przecież jeśli praca fizyczna i warunki w niej nie są za ciekawe powinien normalnie ginekolog dać zwolnienie. Trochę mnie nastraszyliście bo jutro idę do lekarza po zwolnienie zwykle a jak będę 24 u ginekologa będę jeczyc o zwolnieniu od niego.
Ja jestem od 1 lipca na l4 i nie robil żadnych problemow:)
 
Do góry