reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

dziewczyny, czy was też tak meczy chodzenie po schodach? u mnie jakaś masakra, przejdę z dołu na górę i nogi mnie potwornie bolą (mieszkam w domu jednorodzinnym więc tych schodów nie ma nie wiadomo ile)
 
reklama
dziewczyny, czy was też tak meczy chodzenie po schodach? u mnie jakaś masakra, przejdę z dołu na górę i nogi mnie potwornie bolą (mieszkam w domu jednorodzinnym więc tych schodów nie ma nie wiadomo ile)
Tak mnie też strasznie męczy a niestety mieszkam na 3 piętrze .Dzisiaj to w ogóle chodzenie po mieszkaniu i sprzątanie mnie meczy .Jest mi duszno,jestem słaba ,głowa mi i pęka .Zero siły i energii.
 
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś
trzymam kciuki

Witaj w marcoweczkach :)
dziękuję
dziewczyny, czy was też tak meczy chodzenie po schodach? u mnie jakaś masakra, przejdę z dołu na górę i nogi mnie potwornie bolą (mieszkam w domu jednorodzinnym więc tych schodów nie ma nie wiadomo ile)
Ja na razie żadnych objawów nie mam, ale to pewnie z czasem się zmieni
 
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś

Daj znac co i jak. Ja tez mam torbiel, ok 5 cm, ale o dziwo mnie boli ten zdrowy jajnik. Ja dopiero za tydzien ide na wizyte. Ale rozmawialam z gin przez tel ze torbiel nie jest przeciwskazaniem i nawet w ciazy mozna przeprowadzic laparoskopie jak bedzie bolec, a jak nie to w czasie cc mozna wyciac (bo ja bede miec cc, bo jestem juz po dwoch cieciach)

A ja tylko ziewam i ziewam. wczoraj caly dzieb glowa mnie bolala. dzis znow ziewam. i mowie glupoty.... bez sensi normalnie gadam....
 
Któraś z Was ostatnio kupowała w H&M ubrania na wyprzedaży. Ja dzisiaj byłam w dwóch i w obu nic nie było. W tym drugim zapytałam do kiedy była przecena ubrań ciazowych i mi laseczka powiedziała że na ubrania ciążowe wyprzedaży nie mieli.
Możliwe że są inne terminy wyprzedaży w różnych miastach??
 
Mi bardzo chce się spać. Mam pracy tyle w biurze, że nie ogarniam, a do urlopu chcę wszystko ogarnąć i posprzątać.
Trochę też cukier mi wariuje więc humor do d...
Co do nerwowości to teraz mogłabym kłócić się z każdym. W ciąży z córką byłam spokojna więc myślę, że teraz będzie syn
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dopiero udalo mi sie nadrobić to co napisalyscie przez weekend :) ale już zapomniałam co komu odpisać :D
W sobotę sie wyszlalam na weselu :) corcia byla chwile z nami a wieczorem pojechala z dziadkami do domu wiec mogliśmy sie wyspac w niedziele bo odbieralismy ja dopiero popołudniu :)-wczoraj wieczorem zlapal mnie okropny bol brzucha i bolalo całą noc ale mysle ze to efekt zmęczenia. Dzis caly czas chodze jakas taka zmeczona ale myślę ze to wynika z pogody, u nas duszno i burzowo. Ja narazie o ciazy powiedziałam tylko mamie i mężowi. Moze po wizycie w przyszłym tygodniu powiem reszcie. A córci nie wiem kiedy, bo teraz jak bylam w ciazy powiedzielismy jej od razu ze mama ma w brzuszku dzidziusia i nie moze cie dzwigac itd. Ale gdy poronilam to trzeba bylo jej wytłumaczyć ze dzidziusia już nie ma i córka bardzo to przeżyła. Jest mala, bo 19.07 dopiero skończy dwa lata a do tej pory codziennie rano staje drzwiach balkonowych i mowi ze dzidzius śpi w niebie i do niego macha. Tak wiec codziennie mam lzy w oczach :)
 
Do góry