reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś
 
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś
Spokojnie, trzeba wierzyć ze będzie dobrze:) mocno trzymam kciuki:) daj znać po, jak poszło
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś
Będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki.
 
2.5 roku. Robie standardowe obiady, takie nasze polskie. Syn nie lubi wymysłów. Chodzi o to ze musze uzyc kreatywności?
Spróbuj ułożyć palmę, morze, jakąś postać albo niech on udekoruje jedzenie. Kreatywność. Spróbuj zrobić z tego zabawę albo święto, że teraz jest obiad dla twojego syna. Jeżeli ty go karmisz to pozwól mu jeść samemu. Moja córka na 4 lata i do tej pory nie je kanapek bo nie lubi.
 
Spróbuj ułożyć palmę, morze, jakąś postać albo niech on udekoruje jedzenie. Kreatywność. Spróbuj zrobić z tego zabawę albo święto, że teraz jest obiad dla twojego syna. Jeżeli ty go karmisz to pozwól mu jeść samemu. Moja córka na 4 lata i do tej pory nie je kanapek bo nie lubi.
Nie no syn je sam. Nie karmię go. Postaram sie cos wymyslec. Mam nadzieje ze mi sie uda
 
Cześć, ale się rozpisałyście przez weekend.
Ja cały weekend leżałam i umierałam...Jest mi non stop niedobrze, nic nie mogę zjeść, pić, jakiś obłęd. Myślałam, że tym razem będzie inaczej ale jednak jest tak samo:(
Tak pisałyście o jedzeniu a mi się wszystko unosiło:(
 
Witam. To i ja sobie pozwolę dołączyć. Dziś zrobiłam test i wyszła mi na razie jeszcze blada druga kreska. Cieszę się bardzo ale i boję się cieszyć bo w lutym poroniłam w 8 tygodniu. Mam już dwóch synków 7 i 5 lat.
 
reklama
Hej dziewczynki w poniedziałek. ja mam dziś wizytę na 16 okropnie się stresuje. Oczywiście nie boję się wizyty tylko tego co usłyszę. Piersi nie bolą nic a nic. Tamto dzieciątko zasnelo po cichutko... Boję się powtórki. Mam mocne bóle jajnika na którym jest torbiel dlatego już idę 4t4d ciąży dziś
Hej trzeba być pozytywnej myśli :) Daj znać po wizycie :)
 
Do góry