reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dzien Dobry :blink:Jak się dzisiaj czujecie ??Masakra jak mnie bolą piersi ,nawet jak w staniku idę to bolą :eek:
 
reklama
Mnie też bolą piersi, chyba zaczne spać w staniku co by mniej cierpieć. Do tego te mdłości. Niby jest ok a jak mi się uniesie co jakiś czas to modlę się, abym nie musiała biec do toalety. Od rana pomaga mi cola albo coś innego gazowanego, mam wtedy wrażenie, ze żoładek lepiej pracuje.
 
Dzień dobry :-) Ja od rana wcinam fasolkę po bretońsku [emoji12] Mnie tak dziwnie mdli, jakby chciało mi sie odbić a nie mogło. I żołądek często boli. Dziewczynki bolą Was brzuchy? Bo ja go od kilku dnia kompletnie nie czuję, nic nie boli, nie ciągnie, nie wiem czy powinnam się martwić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja od 7 w pracy ... u mnie jedyne objawy to zgaga, ból głowy zmęczenie i szyjka mnie kłuje ... robiłam test , ale nie z pierwszych s.. i jest trochę bledszy niż ten wczorajszy z pierwszych ... dużo mam obaw... bo już tak się nastawiłam ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka[emoji4][emoji4][emoji4]
Mnie też niestety rano witają mdłości. I niestety trzymają cały dzień. Ten kto nazwał je poranne chyba się pomylił[emoji50][emoji50][emoji50]. Muszę też spróbować tej coli może i u Mnie zadziała bo jak tak dalej pójdzie to nie będę w stanie normalnie funkcjonować a chce od poniedziałku do pracy wrócić.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, ja się martwie bo pierwsi mnie prawie nie bolą oprócz sutków. Prawie w ogóle mnie nie mdli. jakoś mało tych objawów ciazowych. Brzuch też raczej mnie nie boli od jakiś dwóch dni. Ja chyba do końca ciazy osiwieje ze strachu czy wszystko jest ok:/
 
Ech, ja się martwie bo pierwsi mnie prawie nie bolą oprócz sutków. Prawie w ogóle mnie nie mdli. jakoś mało tych objawów ciazowych. Brzuch też raczej mnie nie boli od jakiś dwóch dni. Ja chyba do końca ciazy osiwieje ze strachu czy wszystko jest ok:/
Bez obaw. Znam dziewczyny z innego wątku które są już na połówce i po dziś dzień żadnych objawów kompletnie żadnych, a maleństwa rosną zdrowo[emoji6][emoji6][emoji6]tylko pozazdrościć[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez obaw. Znam dziewczyny z innego wątku które są już na połówce i po dziś dzień żadnych objawów kompletnie żadnych, a maleństwa rosną zdrowo[emoji6][emoji6][emoji6]tylko pozazdrościć[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram. Ja taką pierwszą ciążę miałam a na tyle byłam zakreco a, że non stop u gina siedzialam bo myslalam ze cos nie tak
 
reklama
Te przepisy się zmienimy. Kobiety w ciąży mogą pracować już 8 godzin przy komputerze. Tylko o 45 minut pracy należy się 15 minut przerwy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Też pracuje w biurze i nie jestem zadowolona ze zmian :-/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry