reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej witam się i tutaj ... dzisiaj zrobiłam test (a w zasadzie testy) ale beta dziś tylko 80....
1499375702-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie kolezanka miala 80 beta a dzis juz jest w piatym miesiacu także sie nie martw i mysl pozytywnie a napewno bedzie ok
 
Ja jestem na l4 o 1 lipca i moj lekarz nie mial z tym problemu gdyż w mojej pracy nie ma pracy dla kobiet w ciazy :)
A mogę zapytac gdzie pracujesz? Czytalam wlasnie, ze zakazana jest praca powyzej 4h przy monitorach, na stojaco, brak zmian temperatur w zakresie 15°. U mnie to wszystko na wstepie jest lamane, bo jedyne miejsce gdzie nie musze stac powyzej 4 h to patrzenie non stop w dwa monitory
 
A mogę zapytac gdzie pracujesz? Czytalam wlasnie, ze zakazana jest praca powyzej 4h przy monitorach, na stojaco, brak zmian temperatur w zakresie 15°. U mnie to wszystko na wstepie jest lamane, bo jedyne miejsce gdzie nie musze stac powyzej 4 h to patrzenie non stop w dwa monitory
Jestem zastepca kierownika sklepu i u nas nie ma pracy dla kobiet w ciazy nie wazne czy to jest stanowiskoautomata zks czy kierownika wszystkie automatem idziemy na l4 :) I niema u nas z tym problemu mysle ze byl by problem gdybym nie wziela tego l4 i dalej pracowala :)
 
A mogę zapytac gdzie pracujesz? Czytalam wlasnie, ze zakazana jest praca powyzej 4h przy monitorach, na stojaco, brak zmian temperatur w zakresie 15°. U mnie to wszystko na wstepie jest lamane, bo jedyne miejsce gdzie nie musze stac powyzej 4 h to patrzenie non stop w dwa monitory
 
Jestem zastepca kierownika sklepu i u nas nie ma pracy dla kobiet w ciazy nie wazne czy to jest stanowisko kasjera zks czy kierownika wszystkie automatem idziemy na l4 :) I niema u nas z tym problemu mysle ze byl by problem gdybym nie wziela tego l4 i dalej pracowala :)
 
Jestem zastepca kierownika sklepu i u nas nie ma pracy dla kobiet w ciazy nie wazne czy to jest stanowiskoautomata zks czy kierownika wszystkie automatem idziemy na l4 :) I niema u nas z tym problemu mysle ze byl by problem gdybym nie wziela tego l4 i dalej pracowala :)
Sądzę, ze ja tez bede rozmawiala z ginem w tej sprawie... Czasami u nas bywa ciężko, a wiem jak reagowaliby gdybym w czasie ruchu powiedziala ze nie moge czegos przynieść bo za ciężkie czy ze nie mam siły albo mam mdłości...
 
Sądzę, ze ja tez bede rozmawiala z ginem w tej sprawie... Czasami u nas bywa ciężko, a wiem jak reagowaliby gdybym w czasie ruchu powiedziala ze nie moge czegos przynieść bo za ciężkie czy ze nie mam siły albo mam mdłości...
Ja uwazam ze to
nam sie nalezy rozumiem jak ktos ma lęka prace ok niech sobie pracuje:) ale tak jak u mnie nie ma takiej możliwości wiec siedze w domku z corka i odpoczywam.
 
A mogę zapytac gdzie pracujesz? Czytalam wlasnie, ze zakazana jest praca powyzej 4h przy monitorach, na stojaco, brak zmian temperatur w zakresie 15°. U mnie to wszystko na wstepie jest lamane, bo jedyne miejsce gdzie nie musze stac powyzej 4 h to patrzenie non stop w dwa monitory
Te przepisy się zmienimy. Kobiety w ciąży mogą pracować już 8 godzin przy komputerze. Tylko o 45 minut pracy należy się 15 minut przerwy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczyt chamstwa nic wiecej. Ja wlasnie przez te słowa, szukalam ginekologa na juz zeby utrzec nosa.

i bardzo dobrze... co za ludzie..

Ja w swojej pracy czekam od kwietnia na Multisport :-Djeszcze nie dostałam ... dostane dopiero w sierpniu.. haha. A i tak muszę odejść z pracy niebawem. Niestety ja pracuje na zleceniu:no2: więc z Multisporta nie skorzystam....
 
Do góry