reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej dziewczyny. Ja od 7 w pracy ... u mnie jedyne objawy to zgaga, ból głowy zmęczenie i szyjka mnie kłuje ... robiłam test , ale nie z pierwszych s.. i jest trochę bledszy niż ten wczorajszy z pierwszych ... dużo mam obaw... bo już tak się nastawiłam ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Masz możliwość jutro powtorzyc betę? Ogolnie taki przyrost mozesz miec bo pozniej byla owu a co za tym idzie zagniezdzenie.
 
reklama
Proszę pomodlcie się za moją kruszynke... Wstałam i zaczęłam lekko plamic... Na 10:45lekarz...nie przeżyje kolejnego poronienia...

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram. Ja taką pierwszą ciążę miałam a na tyle byłam zakreco a, że non stop u gina siedzialam bo myslalam ze cos nie tak
Oj Ja pewnie też bym co po róż siedziała bo bym świra dostawała[emoji14][emoji14][emoji14]co nie oznacza, że mimo iż mam objawy to nie mam obaw. No ale cóż jakoś te dwa tygodnie do następnej wizyty trzeba przetrwać. A Ty idziesz w poniedziałek do tego drugiego gina??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Proszę pomodlcie się za moją kruszynke... Wstałam i zaczęłam lekko plamic... Na 10:45lekarz...nie przeżyje kolejnego poronienia...

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko spokojnie. Bez nerwów. Będzie wszystko dobrze. Jak masz możliwość to leż do tego czasu. Plamienia się zdarzają na początku to nie musi oznaczać wcale nic złego[emoji8][emoji8][emoji8]Tulę mocno[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj Ja pewnie też bym co po róż siedziała bo bym świra dostawała[emoji14][emoji14][emoji14]co nie oznacza, że mimo iż mam objawy to nie mam obaw. No ale cóż jakoś te dwa tygodnie do następnej wizyty trzeba przetrwać. A Ty idziesz w poniedziałek do tego drugiego gina??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jednak nie. Jak cos mi moj podpadnie to do tamtego pójdę. Ten mnie zna dobrze, wie co mialam itd. Juz szuka mi zamiennika clexany. Na kolejną wizytę powinnam juz recepte wziąść
 
Jednak nie. Jak cos mi moj podpadnie to do tamtego pójdę. Ten mnie zna dobrze, wie co mialam itd. Juz szuka mi zamiennika clexany. Na kolejną wizytę powinnam juz recepte wziąść
A czemu zamiennika?? Dużo dziewczyn Go bierze w ciąży właśnie ponoć z zalecenia gina. Ja ogólnie nie wiem co to za lek ale dziewczyny na wątku po stracie dość często o nim piszą.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry