reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Proszę pomodlcie się za moją kruszynke... Wstałam i zaczęłam lekko plamic... Na 10:45lekarz...nie przeżyje kolejnego poronienia...

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzyma kciuki za Twojego maluszka. Napewno wszytko będzie dobrze. Koniecznie daj znać po wizycie.
Jednak nie. Jak cos mi moj podpadnie to do tamtego pójdę. Ten mnie zna dobrze, wie co mialam itd. Juz szuka mi zamiennika clexany. Na kolejną wizytę powinnam juz recepte wziąść


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :-) Ja od rana wcinam fasolkę po bretońsku [emoji12] Mnie tak dziwnie mdli, jakby chciało mi sie odbić a nie mogło. I żołądek często boli. Dziewczynki bolą Was brzuchy? Bo ja go od kilku dnia kompletnie nie czuję, nic nie boli, nie ciągnie, nie wiem czy powinnam się martwić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie masz się co martwić ,mnie tez już tylko leciutko brzuch pobolewa i nie cały czas.
Mnie mdlic jeszcze nie mdli tylko ciagle głodna jestem i zachcianki mam.
 
Nie masz się co martwić ,mnie tez już tylko leciutko brzuch pobolewa i nie cały czas.
Mnie mdlic jeszcze nie mdli tylko ciagle głodna jestem i zachcianki mam.
A ja mam wręcz odwrotnie. Muszę zmuszać się do jedzenia i na nic ochoty nie mam. Mdłości też narazie nie mam.
Hejka[emoji4][emoji4][emoji4]
Mnie też niestety rano witają mdłości. I niestety trzymają cały dzień. Ten kto nazwał je poranne chyba się pomylił[emoji50][emoji50][emoji50]. Muszę też spróbować tej coli może i u Mnie zadziała bo jak tak dalej pójdzie to nie będę w stanie normalnie funkcjonować a chce od poniedziałku do pracy wrócić.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruszynka- bądź dobrej myśli- ja też na początku trochę plamiłam- okazało się, że utworzył się krwiak, ale w bezpiecznym odstępie od pęcherzyka, więc nie powinien zagrażać ciąży, dostałam duphaston i plamienie więcej się nie powtórzyło
 
Ja właśnid nawet zachcianek nie mam:) tylko "odechcianki" bo nie jestem w stanie tchnąć nic co jest z czekolada:p
A Ja za to teraz wszystko co czekoladowe co kakaowe. Kakao, nutella, czekolady, lody jak szalona dosłownie wszystko co ma czekolade

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry