reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej! Witam nowe mamusie! Czytam, że macie już objawy jakieś, a ja nic...

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Witam nowe mamusie! Czytam, że macie już objawy jakieś, a ja nic...

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom

Poziomka ja w pierwszej ciąży poza zmęczeniem też nie miałam objawów innych. Wszystko jest Ok [emoji106]


p19u3e3kper76bod.png
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak ustawić suwaczek?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wejdź najlepiej na stronę suwaczki.com tam ustawiasz suwaczek jaki chcesz, kopiujesz adres (masz napisane "specjalnie dla babyboom"). Wracasz na naszą stronę i w prawym górnym rogu klikasz na swój nick i wybierasz "sygnatura". Tam wklejasz wcześniej skopiowany adres z suwaczki.com albo fajnamama.pl i zapisujesz zmiany-gotowe!
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie marcowki:) fajnie ze dolaczylyscie do naszego grona. Michyba objawy sie zaczynają. Tzn nerwica. Wszystko mnie wkurza, nawet meza bratanek ktory terroryzuje moje dziecko. Po za tym nie wiem jak wy, aleja musze spac na lewym boku:szok:co w nocy sie przewrice na prawą stronę, od razu sie budze i klade na lewą:eek: i takw nocy kilkanascie razy:hmm:
 
Witam wszystkie marcowki:) fajnie ze dolaczylyscie do naszego grona. Michyba objawy sie zaczynają. Tzn nerwica. Wszystko mnie wkurza, nawet meza bratanek ktory terroryzuje moje dziecko. Po za tym nie wiem jak wy, aleja musze spac na lewym boku:szok:co w nocy sie przewrice na prawą stronę, od razu sie budze i klade na lewą:eek: i takw nocy kilkanascie razy:hmm:

Mam podobnie z tym lewym bokiem... na prawym czuję jakiś dyskomfort. Może nie robię tego kilkanaście razy w nocy, ale zdarza mi się przekręcić kilka razy. No i tej nocy znowu 1:30 a ja lecę się wysikać. No nie mogłam tego powstrzymać. Ogólnie jestem rozwalona. Mdli mnie... Plecy mnie bolą. Spać mi się chce. Chcę być w domu... a muszę tu siedzieć... w pracy... Jeszcze kolejny ząb zaczął mnie boleć. No jestem w szoku... Nic nie było zębom a teraz... i ten język szary nie daje mi spokoju... czuję się fatalnie. Zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży...
 
reklama
Gdybym mogła to bym spała w pracy Niestety, nic z tego. Urlop za miesiąc i trzeba wytrzymać.

Ja na szczęście zaczynam urlop już 7 lipca... już nie mogę się doczekać. Tylko znowu boję się, że cały urlop będzie mnie mdlić... a pewnie tak będzie... i też najchętniej zasnęłabym w pracy...
 
Do góry