reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Myślę, że jeszcze może być za wcześnie. Pamiętam, że mi lekarz kazał przyjść w 8 tygodniu ciąży. Teraz będę szła na wizytę w czwartek i czuję że skończy się na skierowaniu na badania plus USG za trzy tygodnie. Bierzesz kwas foliowy?

Siostra jest położną i sama niedawno rodziła poleciła mi swojego lekarza do prowadzenia ciąży i sam zdecydował o terminie wizyty. Pewnie jak w środę nie zobaczę serduszka to do następnego usg będę odchodziła od zmysłów:/ tak biorę kwas foliowy, witaminy i DHA
 
reklama
Jak się czujecie? Mi od rana jest niedobrze Pół nocy nie spałam i teraz ledwo na oczy patrzę.
Ja mam delikatne mdłości co jakiś czas, ale na szczęście bez rewolucji żołądkowych. U mnie największy problem to budzenie się w nocy i problemy z zaśnięciem no i zmęczenie.
 
Ja jestem bardzo rozdrażniona [emoji20] i zmęczona i mdli mnie. Mam mega ochotę na borówki i nigdzie nie ma i muszę zapchać się dziś śliwkami [emoji23] mam dziś bardzo aspołeczny dzień, byle do 15..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Serduszko naczęściej widać po skończonym 6 tygodniu. W poprzedniej ciąży byłam w 5+4 i jeszcze nie było dlatego teraz idę w 6+2 bo wtedy już było [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam delikatne mdłości co jakiś czas, ale na szczęście bez rewolucji żołądkowych. U mnie największy problem to budzenie się w nocy i problemy z zaśnięciem no i zmęczenie.
Też mam ten problem. Zasypiam jak dziecko ledwo żywa, a potem się budzę, nie mogę już zasnąć a nad ranem to już w ogóle[emoji53] Mdłości się zaczynają, a najlepsze jak pomyśle "oo nie mam mdłości jak fajnie" a chwile później [emoji40] Wczoraj pobolewał mnie dziwnie brzuch, jakbym miała zakwasy, dzis juz ok. Pozatym tak jak Wy zabijam wzrokiem i nie mogę sie doczekać 16.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... obudziłam się dzisiaj... z SZARYM językiem.... dosłownie był szary... czy któraś z Was miała może niedobór żelaza? Podobno wtedy ten język robi się właśnie taki... Najwcześniej na badanie krwi mogę iść w piątek... W pierwszej ciąży zawsze wyniki miałam ok. Teraz myślę, że mogę mieć jakiś niedobór... Poza tym biorę Femibion 1 i tam chyba żelaza nie ma. W poprzedniej ciąży brałam Pregna DHA, chyba tak... i z tego co kojarzę tam było żelazo. Chyba muszę kupić coś z żelazem.

Wizyta dopiero 7 lipca...
Sama nie wiem co myśleć. Język cały czas lekko siny...
 
Dziewczyny... obudziłam się dzisiaj... z SZARYM językiem.... dosłownie był szary... czy któraś z Was miała może niedobór żelaza? Podobno wtedy ten język robi się właśnie taki... Najwcześniej na badanie krwi mogę iść w piątek... W pierwszej ciąży zawsze wyniki miałam ok. Teraz myślę, że mogę mieć jakiś niedobór... Poza tym biorę Femibion 1 i tam chyba żelaza nie ma. W poprzedniej ciąży brałam Pregna DHA, chyba tak... i z tego co kojarzę tam było żelazo. Chyba muszę kupić coś z żelazem.

Wizyta dopiero 7 lipca...
Sama nie wiem co myśleć. Język cały czas lekko siny...

Jeśli chodzi o Pregna DHA to jest tylko olej rybi czyli to DHA i nic poza tym. Jest coś takiego jak Vita miner DHA i tam jest m in. żelazo.
 
Myślałam że w ciąży będę spała jak zabita .. a tu co? Budzę się co chwila :/ nie licząc wędrówek do wc w środki nocy.. a teraz zjadałam śniadanie i mnie mdli
 
reklama
Ja bym mogła spac 12 godzin żeby tylko mój dwulatek mnie nie budził.. [emoji23] najgorzej jak się rozbudze to już tez nie mogę spac, dziś od 5.. ale chociaż zmywarka wypakowana przed praca [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry