reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Hej dziewczyny:) witam wszystkie marcowe Mamusie. W niedziele zrobilam test wyszedl pozytywnie w pon bylam na hcg 351.1 w srode powtorzylam hcg 894 . W piatek wizyta u mojego lekarza i JEST FASOLKA:) TERAZ Z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAMY NA BICIE SERDUSZKA:) Mam juz corke ktora ma 7 lat :)8
 
reklama
Hej to może też się przywitam :blink:Nazywam się Ewa, mam już dwóch synków ( 6 lat i 4 lata) no i spodziewam się kolejnego- mamy cichą nadzieję, że może córeczka :biggrin2:Objawy były pierwsze, test drugi... Już tydzień po zapłodnieniu bolały mnie jajniki i podbrzusze, a w dniu spodziewanej @ częstsze wizyty w wc i permanentne zmęczenie . Teścik pokazał dwie kreski, byłam już u lekarza i zlecił zrobienie usg w 7/8 tyg. Ostatnia miesiączkę miałam 30 maja, termin wychodzi mi na 5 marca. Nie wiem czemu, ale już mam wzdęcie brzucha od 3 dni.. czuje, że nic nie ukryje...Słyszałam, że przy kolejnej ciąży szybko widać. Mimo, że przed ciążą byłam bardzo aktywna- biegi i fitness, ćwiczyłam mięśnie brzucha itp... A brzuch mam taki jakby to był 3 miesiąc:zawstydzona/y:

Jestem młoda mamą, mąż się bardzo ucieszył.. ale rodzice, teściowie? Zaraz powiedzą że na 500 plus poszliśmy... :frown:
 
Hej to może też się przywitam :blink:Nazywam się Ewa, mam już dwóch synków ( 6 lat i 4 lata) no i spodziewam się kolejnego- mamy cichą nadzieję, że może córeczka :biggrin2:Objawy były pierwsze, test drugi... Już tydzień po zapłodnieniu bolały mnie jajniki i podbrzusze, a w dniu spodziewanej @ częstsze wizyty w wc i permanentne zmęczenie . Teścik pokazał dwie kreski, byłam już u lekarza i zlecił zrobienie usg w 7/8 tyg. Ostatnia miesiączkę miałam 30 maja, termin wychodzi mi na 5 marca. Nie wiem czemu, ale już mam wzdęcie brzucha od 3 dni.. czuje, że nic nie ukryje...Słyszałam, że przy kolejnej ciąży szybko widać. Mimo, że przed ciążą byłam bardzo aktywna- biegi i fitness, ćwiczyłam mięśnie brzucha itp... A brzuch mam taki jakby to był 3 miesiąc:zawstydzona/y:

Jestem młoda mamą, mąż się bardzo ucieszył.. ale rodzice, teściowie? Zaraz powiedzą że na 500 plus poszliśmy... :frown:
Nie przejmuj się rodzicami i teściami. Ważne żebyś ty się dobrze czuła i żeby dziecko było zdrowe.
 
Witam wszystkie mamy i dołączam do Was! Przede wszystkim serdecznie wam gratuluję:) Ja we wtorek zrobiłam test, wyszedł pozytywnie. W środę kolejny test, beta, którą powtórzyłam w piątek i przyrost z 466 na 1187:) Cieszę się przeogromnie bo to moja pierwsza ciąża. Według moich wyliczeń termin będę miała na 5 marca:) W środę wizyta u lekarza. Boję się strasznie, żeby tylko wszystko było dobrze...Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja, czy myślicie, że mam szansę zobaczyć na usg w środę moją kruszynę z bijącym serduszkiem, czy to za wcześnie?
 
Hej to może też się przywitam :blink:Nazywam się Ewa, mam już dwóch synków ( 6 lat i 4 lata) no i spodziewam się kolejnego- mamy cichą nadzieję, że może córeczka :biggrin2:Objawy były pierwsze, test drugi... Już tydzień po zapłodnieniu bolały mnie jajniki i podbrzusze, a w dniu spodziewanej @ częstsze wizyty w wc i permanentne zmęczenie . Teścik pokazał dwie kreski, byłam już u lekarza i zlecił zrobienie usg w 7/8 tyg. Ostatnia miesiączkę miałam 30 maja, termin wychodzi mi na 5 marca. Nie wiem czemu, ale już mam wzdęcie brzucha od 3 dni.. czuje, że nic nie ukryje...Słyszałam, że przy kolejnej ciąży szybko widać. Mimo, że przed ciążą byłam bardzo aktywna- biegi i fitness, ćwiczyłam mięśnie brzucha itp... A brzuch mam taki jakby to był 3 miesiąc:zawstydzona/y:

Jestem młoda mamą, mąż się bardzo ucieszył.. ale rodzice, teściowie? Zaraz powiedzą że na 500 plus poszliśmy... :frown:
Heh... Ja też podejrzewam że zaraz będzie że polecielusmy na 500+...ogolnie wkurza mnie takie gadanie bo co jakas znajoma zajdzie to zaraz gadanie że poleciała na 500...chore dla mnie takie gadanie...

Napisane na F3311 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie mamy i dołączam do Was! Przede wszystkim serdecznie wam gratuluję:) Ja we wtorek zrobiłam test, wyszedł pozytywnie. W środę kolejny test, beta, którą powtórzyłam w piątek i przyrost z 466 na 1187:) Cieszę się przeogromnie bo to moja pierwsza ciąża. Według moich wyliczeń termin będę miała na 5 marca:) W środę wizyta u lekarza. Boję się strasznie, żeby tylko wszystko było dobrze...Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja, czy myślicie, że mam szansę zobaczyć na usg w środę moją kruszynę z bijącym serduszkiem, czy to za wcześnie?
Myślę, że jeszcze może być za wcześnie. Pamiętam, że mi lekarz kazał przyjść w 8 tygodniu ciąży. Teraz będę szła na wizytę w czwartek i czuję że skończy się na skierowaniu na badania plus USG za trzy tygodnie. Bierzesz kwas foliowy?
 
reklama
Do góry