reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam wszystkie mamy i dołączam do Was! Przede wszystkim serdecznie wam gratuluję:) Ja we wtorek zrobiłam test, wyszedł pozytywnie. W środę kolejny test, beta, którą powtórzyłam w piątek i przyrost z 466 na 1187:) Cieszę się przeogromnie bo to moja pierwsza ciąża. Według moich wyliczeń termin będę miała na 5 marca:) W środę wizyta u lekarza. Boję się strasznie, żeby tylko wszystko było dobrze...Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja, czy myślicie, że mam szansę zobaczyć na usg w środę moją kruszynę z bijącym serduszkiem, czy to za wcześnie?
ja mam tak samo jak Ty :) tez na 5 marca termin. Ja idę na usg kolo 18 lipca. Żeby serduszko już było :tak:
Po co masz się denerwować niech trochę podrosnie bo na razie ma 1 mm:laugh2:
 
reklama
Cześć dziewczyny poczytuje Was trochę, mam nadzieję że dołączę, 7 planowana @ więc czekam, a wszystkim zafasolkowanym życzę spokojnych 9 miesięcy. [emoji8]
Ewusia12 ja mam 23. I dwie córeczki w domu 6 i 4 lata, miałam opory co do 3 dziecka, zawsze chcieliśmy ale myślałam że dopiero koło 30 mojej, bo mój mąż ma już 36 [emoji12] i tak narazie nie mam jak ruszyć do pracy bo nie mam opieki do dziewczynek, to stwierdziliśmy że teraz a później gdy teść przejdzie na emeryturę to spokojnie pójdę do pracy. Zobaczymy czy się uda [emoji4]
 
Cześć dziewczyny poczytuje Was trochę, mam nadzieję że dołączę, 7 planowana @ więc czekam, a wszystkim zafasolkowanym życzę spokojnych 9 miesięcy. [emoji8]
Ewusia12 ja mam 23. I dwie córeczki w domu 6 i 4 lata, miałam opory co do 3 dziecka, zawsze chcieliśmy ale myślałam że dopiero koło 30 mojej, bo mój mąż ma już 36 [emoji12] i tak narazie nie mam jak ruszyć do pracy bo nie mam opieki do dziewczynek, to stwierdziliśmy że teraz a później gdy teść przejdzie na emeryturę to spokojnie pójdę do pracy. Zobaczymy czy się uda [emoji4]
Czekamy na dobrą nowinę;)
 
Ja niby dzisiaj byłam na wizycie ale trochę mnie to uspokoiło bo potwierdziła,ze ciąża napewno jest ale póki co mała plamkę 6 mm była .Jak zobaczę bijące serduszko za tydzień to już bardziej się uspokoję.
Kochana a jaki tydzień i dzień ciąży Ci dzisiaj wypada?? Bo chciałabym porównać ze sobą. Ja miałam w piątek usg był to 5t2d (wyliczane z @ ale Ja miałam późną owulacje bo w 17/18 dc) i pęcherzyk miał 5mm. Z tego co wyczytałam w internecie to mieści się w normie, zresztą lekarz powiedział Mi to samo[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Udało się z suwaczkiem :-) dziękuję :-*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hello :)
Zastanawiam się czy na wizycie tego 14go nie poprosić już o L4.... Mam mieszane odczucia do tego czy chcę pracować czy chcę już być w domu. Jak jest u Was? Do którego momentu ciąży planujecie pracować? Z Zuzką poszłam na L4 w 8 tygodniu bo miałam potworne mdłości:baffled:

Aaaaaaa no i witam kolejne nowe dziewczyny :-D
 
Do góry