reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bra bra wstawanie niestety boli i bedzie bolalo jakis tydzien pozniej juz ok.
Kichanie przy cesarce to pikus w porównaniu do ataku kaszlu z ktorym sie zmagalam po cesarce. Oj to dopiero ból jak cholera.
 
Bar mam nadzieję że już tulicie Grzesia!!! Koniecznie uwieczniajcie sobie te pierwsze chwile na zdjęciach !
Cień daj Ty spokój ile dni można rodzić :p współczuję bez kitu :(
Teraz zrobiłabym klamrę i zaznaczyła wam obu co byście zerknęły na pewną część ciała Maryny na liście marcowych wątków ;)
 
O Ania jesteś!
Dzięki za informację, a napisali Ci jakieś konkrety na jakiej zasadzie te wyrównanie do tysiaka przy 60% podstawie pensji będzie się odbywało? jakbyś mogła mi podesłać na priv co napisali w tej sprawie to będę dźwięczna dozgonnie ;)
 
A co do zastrzyków to robic robic. Ja juz moja serie w domu zakończyła. Samemu robi sie źle bo njagorzej sie wkluc haha ale jak maz mi zrobil to bolalo haha wiec wolalam sama
 
Arusiowa cos czuje ze puszcza mnie do domu jutro/ czwartek i jeszcze bede sie kulac a dostane skurczy to nie pojade ze strachu ze to fałszywy alarm i bede do ostatniej chwili czekać. ..

Jak chodze to brzuch twardnieje i mala naciska moze cos rozruszam
 
Dziewczyny byłam u Grzesia że swoją położna i na początek ręce wsadziłam położna pogadala i dostałam go na ręce jest cudowny spokojny wogole nie płacze tzn ja nie słyszałam taki chudziutki ale śliczny podobny do mnie tak mówią ma takie śliczne usteczka teraz lekarka była u mnie i jutro będzie miał kontrolę bilirubiny i wtedy zobaczymy co z tą zoltaczka reszta ok i jutro też wagę się dowiem ale mówiła że mogę go brać na ręce i przystąpić do piersi :D cieszę się że płaciłem za położna i że trafiłam na super babkę ale męża dziś nie wypuścili może później ale mąż powiedział że najważniejsze że ja mogłam go zobaczyć i potrzymać bo to jest teraz najważniejsze :)
 
reklama
Do góry