reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

witam sie marcowo - u mnie spadł śnieg yhh.
Bar - jak dobrze ze Twoj mąż sie sprawdza w takim ciężkim czasie : ))) Ale dlaczego nie podają Ci synka to też nie rozumiem : ( nie wyobrażam sobie co musisz przechodzić, ja bym sie też zaplakała. Ale z każdą godziną i dniem się przybliżacie do pełnego szczęścia. Brawa dla mężunia jeszcze raz bo nie o każdym mozna dobre słowo powiedzieć.
Clodi- && !!! :) powodzenia !!
 
reklama
Volka, ta heparyna jest w ampulkostrzykawkach. Jeśli nie chcesz sama sobie ich podawać możesz poprosić o pielęgniarkę środowiskowa albo sama codziennie przez te kilka dni chodzić do przychodni. Lepiej wziąć cała serię, bo to jest jednak profilaktyka po zabiegu :)
 
Marcowa wita się w marcu!
&&& Clodi,będzie gut :)
Mnie dziś czeka golenie,wizyta jutro.
Fanti,jak to jakie kółeczko ?
Skoro chcesz się bawić w doktora,to owe kółeczko prawdę Ci powie.Ja tak zapewne jutro dowiem się o wadze mojej kruszyny,ech żadnych konkretów,tylko suche "fakty":)
Miłego dnia
Dziś M rozkłada łóżeczko :-) :):-) :):biggrin2::biggrin2:
 
Hej.
Clodi kciuki! Powodzenia:)
Bar obys miala dzisiaj Grzesia chociaz chwilke przy sobie:*

Dziewczyny Was tez tak mdli? Mnie od czasu do czasu tak zamdli,ze sie zastanawiam czy to normalne:(

Dzisiaj mialam okropna noc,zasnelam po 4tej o 6 juz wstalam i koniec spania.zgaga mnie tak meczyla pierwszy raz.dzisiaj mnie jakos wszystko boli:( smialam sie do meza rano ze chyba niedlugo wroci do domu z pracy;)
 
Ona - często mdli przed porodem ponoć : )
ja czekam, mam wrażenie że organizm gotowy do rodzenia tylko brakuje jakiegoś zapalnika, iskry ; )
Chrobek- & żebyście dzisiaj wyszli
 
reklama
Balladyna,mnie juz pare dni tak nachodzi takie mdlosci,wczoraj mala raczkami i.glowka tak mnie "bila" moze sie szykuje bo dzisiaj mnie dolem.brzuch boli z jej wariacji:)
 
Do góry