reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

no nie bylam od cesarki. Jak nie pojde do wieczora to powiem najwyzej. Teraz maz przyjedzie to moze sprobuje pojsc jeszcze.
 
reklama
Faktycznie jak do wieczorka nie dasz rady to powoedz moze one maja cos mocniejszego .A druga strona medalu to pewnie tez nie za duzo jesz wiec moze tutaj tez jest problem .Pij duzo
 
Ja po naturalnym porodzie tez mialam problem przez pare dni bo bylam poszyta strasznie. Ale juz nie pamietam czy samo poszlo czy cos bralam bo to juz 9 lat temu
 
Witam

Nalie- termin mam na 22.03 z om. a z usg Kruszyna niby 2 tyg. starsza i na 9.03 mi wyliczyli. Chciałabym ukończyć 38 tydzień :) także jeszcze tydzień i będę gotowa :p

Edit &&& za wizytę :)

za mam dopiero w środę, już się nie mogę doczekać

Udało mi się z tym łóżeczkiem i co prawda nie jest jeszcze złożone, ale już stoi w pokoju, dziś pewnie nie, ale jutro już mąż się za nie zabierze :D
 
W szkole nie można podawać żadnych leków.
Mąż przywiózł go jednak do domu. nie mam pojęcia co mu jest. Po tabletce przeszło. Leżelismy razem aż zasnęłam z nim. Już się bawi gada jak katarynka więc głowa ok. Brzuch nie bolał żeby zatrucie podejrzewać. Może zwyczajnie reakcja na pogodę ciśnienie albo coś. Tylko że to trzeci dzień na lekach. W sobotę po południu ból głowy. myślałam zmęczony, nerwy bo konkurs itd. Wczoraj przy gotowaniu głowa więc myślę brak powietrza bo już drugi dzień bez spaceru. Ale wczoraj spacer już był po południu. A dziś znów ból głowy.
Przyszedł i płacze że tato zabrał go ze szkoły a "on miał takie plany".
Jutro zapowiedział że idzie bo jakiś tam konkurs jest a on się zgłosił z wiedzy o straży pożarnej a przecież jego dziadek był strażakiem.
Bo inaczej bym podejrzewała że może coś się w szkole dzieje ze nie chce chodzić.
 
Widziałam Grzesia jest cudowny kochany taki malutki naświetlania go popłakałam się oboje :( mleka nie mam dostałam poj na mleko a mleka brak :( nawet nie wiem kiedy mi go dadzą ale chyba nie prędko <placze>
 
Bar a macie tam laktatory do dyspozycji? Co 2-3 h ciągnij po 15 min z każdej piersi bez względu czy leci czy nie leci, najlepiej wyobrażaj sobie Grzesia albo patrz na jego zdjęcie w telefonie.
 
Ok dzięki ale zdjęcie to już wogole na mnie działa płacząco ale muszę dać radę dla niego :)
Mamy laktatory właśnie mi przyniosą
 
reklama
A co do pytania kiedy Ci go dadzą, to nie rozumiem czemu go jeszcze nie dostałaś :( Przecież matki mogą kangurować niespełna kilogramowe wcześniaczki obwiązane tą całą aparaturą, której Grześ nie potrzebuje.Teoretycznie sprawa prostsza. Nie rozumiem, może personel leniwy i nie chce im się wyciągać i wkładać z powrotem do inkubatora?
 
Do góry