reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dzięki Fanti. Sanatorium już mu raczej nie potrzebne bo ćwiczenia zna A tam to doła lapal. Teraz to sobie odpoczywa i gra w te swoje gry chociaż jest nadzieja bo zaczynają go po tygodniu już nudzić :) a ludzie sie na nas patrzą dziwnie jak ja torby za nim nosze z tym brzuchem heh :)
 
reklama
Baby co już mogę wrócić do kręcenia top model proszę się chwalić i zalic ile Was ubyło po porodzie i w jakim czasie. Dajcie wielorybka nadzieje bo ja już szukam sobie prezentu na dzień kobiet i nie wiem czy lepiej worek czy lecieć już w kostium kąpielowy XD :)
 
Cocosh fakt że to musi dziwnie wyglądać jak Ty z brzuchem a on młody idzie na luzie :D no ale nie przyczepi sobie kartki na czoło że jest po operacji:p
 
Kurczę mój Oli zadzwonił właśnie ze szkoły że głowa go boli. Musi nie źle boleć że pani pozwoliła mu na lekcji zadzwonić. Mąż biegiem pojechał ale z nastawieniem żeby dać mu tabletkę a nie zabrać do domu. I tak się będę martwić o niego aż wróci.
 
Fanti a jak obiad poszedł oliemu wczoraj ?
Bar bra zdecydowanie wolę sie bez brzuszka :) Tobie yo pewnie za tydzień całkiem zejdzie bo 2dni to jeszcze malutko ale prawie nic nie przytylas
 
Ja po urodzeniu stracilam 6 kg a w nastepne dwa dni 2.5 kg. Ale mam nadprogramowe więc niech leca dalej ;) karmienie i dieta robi swoje. Jem teraz bardzo duzo warzyw (marchewki często) i owowców za to nic ze slodyczy typu czekolada, batony itp. To też napewno duzo daje. Jak tylko pogoda się poprawi to wdroźymy spacerki. No i woda woda woda.... duzo wody i kefiry pije jeszcze.
 
U mnie dzis pierwszy nocny kryzys się pojawił, spalam 3 godz i myślałam że cos mnie trafi. Młody ładnie je ale zawsze podczas jedzenia robi kupkę wiec muszę mu zmienić pampersa a on wtedy się rozbudza i nie chce zasnąć, masakra.

Co do wagi to jeszcze się sie wazylam, ale brzuszek ładnie sie obkurcza, oczywiście jestem w pasie poporodowym 24h na dobę. Po poprzedniej ciąży brzuch miałam plaski jak przed.
 
reklama
Barbra zamartwica plus waga Grzesia musiała położną wystraszyć. Ciesz się z takiej reakcji. Ja miałam mieć brata, ale przez ociąganie się lekarzy z zaniesieniem go do inkubatora niestety zmarł. Są rzeczy ważniejsze od reakcji. Spokojnie brzuszek aż tak szybko się nie zmniejsza ;) Teraz już pewnie będziesz częściej Grzesia widywać.

Cocosh ja obstawiam, że w tym tygodniu przywitasz Marysię :) mąż pewnie jeszcze długo będzie dochodzić do siebie. Jednak to poważna operacja była.

Fanti napisz potem jak Oli. W szkole nie mają tabletek przeciwbólowych?

Juana bliźniaki już Ci nie grożą ;)

Ja dzisiaj mam wizytę i ciekawa jestem, ile synek waży.
 
Do góry