reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Juz Wam wszystko pisze!
Od 16 zaczelam miec skurcze. Najpierw co 12 min, pozniej co 8 i ok 20 byly co 6. Ciezko bylo oddychac to szybki nprysznic i jedziemy :) na izbie skurcze silne co 5 min ale szyjka zamknieta... [emoji20] zostawili mnie i tak po 15 min skurcze na 140-160 i co 2-3 min. Ale rozwarcia niet. Zmierzyli mnie sprzetem i palcami (au!!!!) i potwierdzili, ze jest niewspolmiernosc. Od razu kazali sie przebrac itp i zabrali mnie na stol.

W miedzyczasie dowiedzialam sie, ze "do rodzenia dzieci to ja stworzona nie jestem" "maz ma dobrze" i ze zapewne uprawiam jakies sporty bo pol h nie mogli sie w kregoslup wbic bo takie twarde wiazadla :)

A pozniej juz tylko cieplo i mrowienie a potem placz Zuzulinki ;))))
 
Bursztynek gratuluję mamusiu :) Zuzia będzie w czepku urodzona z taką datą :) jakie sporty wyczynowe robiłaś ;) odpoczywaj teraz i prześpij się. Dobrze, że długo nie męczyli przed cc.

Ja spać nie mogę przez katar :-/ a Tu 4 rano.
 
Sarna życzę Ci żeby do czwartku było po wszystkim. Ten masaż to tak ostro powinien podziałaś a jak widać nie zawsze skutkuję.
Nailie ja nie poszłam na szkołę rodzenia i pojęcia nie mam w sumie co mnie czeka. Z jednej strony pzrez to mniej się stresuję a z drugie mam nadzieję, że położne na oddziale będą na tyle miłe że wytłumaczą szybko co i jak.

Bursztynek Wielkie Grtaulacje!!!! Napisz coś więcej jak wypoczniecie!!!
 
Bursztynek jak cudownie, gratulacje!!! Bedzie wyjątkowa dzidzia:laugh2:. Ja też mam ciasno kręgi i już z przerażeniem myśle o wtorku

Fanti tak masz racje 1.03, wiem że kciuki marcowek mają moc ale niestety strachu nie zlikwidują :hmm:
 
Bursztynek gratuluję! Dobrze że szybko zdecydowali o cc i się nie męczylas... a jak teraz? Da się wytrzymać?dali ci Zuzke do karmienia?
Clodi do mojej cc jeszcze 11 dni a panika mnie też już ogarnia. Mimo że to drugi raz a strach wcale nie mniejszy
 
reklama
Bursztynek jak Ty urodziłaś to może i u mnie się coś ruszy :)
My to z mężem chcieliśmy bardzo 29 właśnie więc nawet tego Ci zazdroszczę :p
Może sobie pobiegam po schodach bo z sexem na z mężem nie wychodzi niestety :(
 
Do góry