reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Juz Wam wszystko pisze!
Od 16 zaczelam miec skurcze. Najpierw co 12 min, pozniej co 8 i ok 20 byly co 6. Ciezko bylo oddychac to szybki nprysznic i jedziemy :) na izbie skurcze silne co 5 min ale szyjka zamknieta... [emoji20] zostawili mnie i tak po 15 min skurcze na 140-160 i co 2-3 min. Ale rozwarcia niet. Zmierzyli mnie sprzetem i palcami (au!!!!) i potwierdzili, ze jest niewspolmiernosc. Od razu kazali sie przebrac itp i zabrali mnie na stol.

W miedzyczasie dowiedzialam sie, ze "do rodzenia dzieci to ja stworzona nie jestem" "maz ma dobrze" i ze zapewne uprawiam jakies sporty bo pol h nie mogli sie w kregoslup wbic bo takie twarde wiazadla :)

A pozniej juz tylko cieplo i mrowienie a potem placz Zuzulinki ;))))
 
Bursztynek gratuluję mamusiu :) Zuzia będzie w czepku urodzona z taką datą :) jakie sporty wyczynowe robiłaś ;) odpoczywaj teraz i prześpij się. Dobrze, że długo nie męczyli przed cc.

Ja spać nie mogę przez katar :-/ a Tu 4 rano.
 
Sarna życzę Ci żeby do czwartku było po wszystkim. Ten masaż to tak ostro powinien podziałaś a jak widać nie zawsze skutkuję.
Nailie ja nie poszłam na szkołę rodzenia i pojęcia nie mam w sumie co mnie czeka. Z jednej strony pzrez to mniej się stresuję a z drugie mam nadzieję, że położne na oddziale będą na tyle miłe że wytłumaczą szybko co i jak.

Bursztynek Wielkie Grtaulacje!!!! Napisz coś więcej jak wypoczniecie!!!
 
Bursztynek jak cudownie, gratulacje!!! Bedzie wyjątkowa dzidzia:laugh2:. Ja też mam ciasno kręgi i już z przerażeniem myśle o wtorku

Fanti tak masz racje 1.03, wiem że kciuki marcowek mają moc ale niestety strachu nie zlikwidują :hmm:
 
Bursztynek gratuluję! Dobrze że szybko zdecydowali o cc i się nie męczylas... a jak teraz? Da się wytrzymać?dali ci Zuzke do karmienia?
Clodi do mojej cc jeszcze 11 dni a panika mnie też już ogarnia. Mimo że to drugi raz a strach wcale nie mniejszy
 
reklama
Bursztynek jak Ty urodziłaś to może i u mnie się coś ruszy :)
My to z mężem chcieliśmy bardzo 29 właśnie więc nawet tego Ci zazdroszczę :p
Może sobie pobiegam po schodach bo z sexem na z mężem nie wychodzi niestety :(
 
Do góry