reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Witam się na chwilę bo dziś prawie cały dzień w łóżku dopadł mnie straszny ból gardła mam nadzieję że to nie angina...
Bar, chrobek i agiszonek - gratuluję! Super ze macie poród juz za sobą. A ty Bar bra nie martw się, Grześ nadrobi wagę. U mnie jak poród zakończył się cc to Oli tez nie miał pełnej liczby punktów dopiero po 10 minutach.
Moja Karolcia dziś spokojna pewnie dlatego ze głównie leżę i śpię. Mam nadzieje ze do jutra trochę przejdzie bo musze młodego do szkoły ogarnąć..
 
reklama
Matko jaki tu ruch... aż nie nadążam czytać.. a gdzie tam pisać... :oo2: a gdzie sie podziały nocne gaduły???
 
Ja sie melduje:-p. Zgaga rozjeżdża mnie jak walec, całe szczęście że jutro ostatni dzień. Z jednej strony cieszę sie bo już tak sie męczę potwornie a z drugiej jak pomyśle o cc to chce sie gdzieś schować i przeczekać ten dzień tak żeby nikt mnie nie znakazł, strasznie sie boje :hmm:
 
Clodi 1.03 masz cc czy coś pomyliłam?
Wcale Ci się nie dziwię. Też podobnie się czuje i panika mnie coraz bardziej ogarnia. We wtorek Ty już będziesz tulić maleństwo a ja dopiero dowiem się kiedy mnie to czeka.
Będziemy wszystkie tu trzymać kciuki. A wiesz sama jaką mają moc. Będzie dobrze :)
 
Dziewczyny co myślicie o tym bym jutro poszła do rodzinnego z tymi opuchnietymi stopami ? Nie wysmieje mnie ? Od kilku dni bolą jak cholera, palcami mi ciężko ruszać :( do zadnych butow sie nie mieszcza nawet rozsznurowanych, a do szpitala nie chcę iść żeby mnie nie położyli czasem jutro ... co o tym myslicie ?
 
Asienka, nieważne ze mała, ważne ze własna [emoji7]

Ja sie melduje:-p. Zgaga rozjeżdża mnie jak walec, całe szczęście że jutro ostatni dzień. Z jednej strony cieszę sie bo już tak sie męczę potwornie a z drugiej jak pomyśle o cc to chce sie gdzieś schować i przeczekać ten dzień tak żeby nikt mnie nie znakazł, strasznie sie boje :hmm:
Kustronka teściowej , a właściwie jeszcze Babci Kamila :p
Clodi to ja tydzień po Tobie :), ale Ty już wiesz co Cię czeka?
Kamila lepiej chyba IP bo zrobią badania od razu, obrzęki po nocy schodzą?
 
reklama
Bursztynek trzymam kciuki :) mocno mocno :) uuuu to już po północy hihi 29 jak nic :D

Asienka nie schodzą :( cały dzień trzymają i boli przy każdym kroku jak nie wiem co
 
Do góry