reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bursztynek trzymam kciuki&&&&& jednak to Ty taka wyjątkowa osoba na wyjątkowy dzień się wpiszesz :)
 
reklama
Bursztynek, a jednak dzidzia chce być wyjątkowa i urodzić sie 29 lutego :D
Trzymamy wszystkie mocno kciuki za sukces w akcji porodowej! :)
 
Bursztynek wow!! To jeszcze zalapiesz się na luty!! Kciukasy mocno zaciśnięte!!!
Kamila to normalne z tymi stopami, ale mozesz zawsze isc do ip i sie podpytac.
 
Od piątku, a ciśnienie nie wiem bo nie mamy cisnieniomierza w domu :/ pójdę do rodzinnego ... bo wiem że z tymi stopami to normalka u kobiet w ciąży tylko nie wiem czy to tak boleć ma ? No nic ... idę spać, dobranoc dziewczyny :* do jutra 3majcie się cieplutko :) I zasypiam z zacisnietymi kciukami za bursztynka i wszystkie dziewczyny które "zdecydują" sie na jutrzejszy poród :)
 
Clodi ja tez umieram .. zgaga zaraz mnie rozwierci od srodka. Porazka, nie wiem co jej odwalilo, ze sie tak nagle przypaleltala !
 
reklama
Do góry