reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Na TLC leci porodówka. Lubie to oglądać. Moj Adaś dziś bardzo słabo się rusza. Zastanawialam się nawet czy do ginka nie pisać, ale on jeszcze w Alpach. Zjadlam czekoladę i kurcze niewiele pomogło. Brzuch bardzo opadł i mam wrażenie że miejsca nie ma biedaczek :-(
 
Agiszonek dzieki. Teraz juz jest troche lepiej, na noc jeszcze ketonal maja dac. Boje sie jak bedzie jutro jak sprobuje karmic.
 
Wiem, wiem tylko wkurza mnie to, jak ktoś krytykuje.
Ja miałam lozysko na tylniej ścianie i bólów krzyżowych nie było.
 
reklama
Izik, Iga to super imie :)
Nailie, czytalam gdzies, ze bole krzyzowe czesciej pojawiaja sie jak lozysko jest umiejscowione na tylnej scianie. Pamietasz, gdzie mialas w pierwszej ciazy ? Kubusiowamama, a Ty ? :)
Ciekawe czy prawda czy tylko taki pocieszacz dla tych, ktore maja na przedniej :D
Jeśli to prawda to jestem w raju. W poprzedniej miałam na tylnej łożysko . Teraz mam na przedniej ale bym była szczęśliwa jakbym nie miała krzyżowych tym razem. Choć ja słyszałam ,że jak się ma przy miesiączkach silne bóle krzyża to i przy porodzie będą ...
 
Do góry