reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A mysmy pojechali do.mojej mamy po plyty na polki.potem na zakupy do Lidla i po szwagra zeby kolejny dzień pomogl robic.i odebrac paczke bo lampka do kontaktu przyszla, takie księżyce i gwiazdki na ścianę i papierki lakmusowe.teraz zjedlismy zupę a panowie robia z deskami :-)
 
reklama
haha Cień Ty ciągle cos kupujesz.

czapeczke mam niebieską i nigdy o białej nie słyszałam.

łapie jakiegoś doła albo hormony tak szaleją. bardzo bym już chciała żeby synek byl w moich ramionach a nie brzuchu, mam już dość tego stanu mimo że nie jest jakoś wielce uciążliwy. oooo nawet to slowo ma związek z ciążą - uciążliwość ; ) dzisiaj wg pierwszego usg mam termin a tu raczej klops.
 
hehe no ja o kolorze też nic nie słyszałam :p a jeszcze nie zdecydowałam którą wezmę (białej nie posiadam)

Bar a jeśli moge zapytać to środowiskowa po co przychodzi do domu przed porodem ? Chyba że coś poplątałam ?
 
reklama
ja też mam różową ;D

Balladyna nie martw się, to hormony + wyczekiwanie 9 m-cy to szmat czasu, każda z nas ma już dość. Ja też ostatnio miałam kryzys/ doła, zwłaszcza,że wchodzę na forum a tu co chwilę któraś coś, a mi jeszcze troszkę zostało.. Na szkole rodzenia większość dziewczyn też ma termin przede mną, strasznie do dołujące :p
ale pocieszam się,że jeszcze troszeczkę :)

Mój miał dziś sen, że leżeliśmy sobie w łóżku a ja tu nagle wyjęłam sobie córcie, była sucha, czysta :) ja ją wzięłam i położyłam taką gołą na panelach i poszłam myć gary :p:p a mój w szoku! wpadł w panikę i zaczął krzyczeć, co ja robię, przecież ona nie może sobie tak leżeć, że zimne panele, że trzeba zająć się takim nowo narodzonym szkrabem, przykryć kocykiem co by nie wychłodziła się, że to nie może być prawda, to na pewno sen!!! Ponoć przez sen mówił, ze to nie może być prawda!
Biedny M przeżył szok :)

a mi się śnił,że koleżankę poprosiłam o zamówienie Maca a ona mi zamiast kanapki z kurczakiem zamówiła jakiś chleb pikantny :p taka byłam zła !
 
Do góry