reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kkasia ja przeżyłam poród przez cc bez męża i pobyt w szpitalu bez odwiedzin (u ans był zakaz) i powiem Ci, że położne były super. Wszytskie pomagały, więc się nie bój. Wiadomo, że smutno było, że mąż nie moze maluszka zobaczyć, ale po 4 dniach jego ardość bezcenna - jeszcze do domu wyszliśmy w dniu jego urodzin :)

Volka kciuki zaciśnięte && trzymaj się dzielnie :):)
 
Sarna to ja tak do siostry poleciałam kolo jej terminu i niestety musiałam wracać a dzidzia dopiero po paru dniach sie zdecydowała urodzić. I chyba do końca nie wierze w te schody, mycie okien itp. A Artury ktorych znam to niezłe psotniki więc wiesz.. ; ) (też rozważalismy to imię)
 
Hmm też nie wierzę w te różne rzeczy do przyspieszenia porodu :D
Mi mowili ze jak skraca mi się szyjka jeszcze była miękka trzeba się oszczędzać nogi do góry itp itd właściwie do tej pory jest ,licha' jak to mówi mój lekarz i co? Sprzątam,gotuję,jeżdżę na zakupy sama ,chodzę na spacery ostatnio ponad 3.5 km. okna umylam w sypialni i dalej jestem w dwupaku :D hihi

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze można stwierdzić ze pewnie Blanka się fanti boi i konsekwecji wyjścia wyjścia lutym dlatego czeka grzecznie na swoją kolej :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Hehe młoda masz chyba rację bo Grzesiu tak się pchal wcześniej na świat teraz nic cisza a też mam szyjka bardzo licha rozwarcie na opuszek i szyjka ok 2-1.5cm co prawda dużo odpoczywalam ale teraz już aktywniej :) więc chyba Grześ też się boi Fanti hehe :p
 
reklama
Do góry