reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Hmm ja mam tylko twora małego pod mostkiem, taka gula mała twarda. A wczoraj jak sie polozylam to mialam gore brzucha miękką, az dziwnie sie dotykalo hyhy.

Wiem ze koty psotniki ale przepraszam szczerze sie usmialam jak sobie wyobrazilam sikającego do garnka : D
podobno zwierzaki muszą czuć respekt, u mnie dba o to mąż - on jest samcem alfa w domu. Ponoć trzeba od malego o to zadbać. Moj jak tylko glos podniesie to kot sie chowa w kąt, a ja jestem dla niego mamką hyhy Ale przy mnie czuje sie bezpiecznie i taki podział jest dobry.
 
Fanti nic spektakularnego ale jak tylko zostawił coś nie na miejscu to od razu to wykorzystywałam i mógł znaleźć np zużyte skarpetki w plecaku z rzeczami do pracy albo pod swoją poduszką. A zasilacz do jego ulubionej wówczas zabaweczki - zdalnie sterowanego samochodu, po kilku dniach bezskutecznego proszenia o schowanie, głęboko ukryłam a jemu powiedziałam że w śmietniku może szukać. I jakoś mu się odechciało głupich żartów i złośliwości.
 
O to ja tez tak mam jak leze i dzwigne glowe
 

Załączniki

  • 1456407722520.jpg
    1456407722520.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry