reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dzięki :)
Zapytam mojej położnej o tą pozycję :)
Ja teraz poleguje trochę i mały się uspokoił mój poszedł do paczkomatu i po żurek do teściów :)
Hmmm isia na cesarce to już więcej nie pisze o żarcie bo obiecałam ups
Kate mała jest słodka do schrupania :* widoki no no pozazdrościć we wnętrz też fajnie :)
Fanti mąż pewnie nie chce cie martwić ale nie zdaje sobie sprawy ze jak zostaniesz w domu to będziesz bardziej zestresowana niż będąc z nim ale faceci tak mają czasem chcą dobrze
 
reklama
Póki co jeszcze nie liczyłam co ile są. Pierw ugotuje do końca zupę i wezmę kąpiel i zobaczymy jak będzie po kąpieli.
 
Chrobek skoro na takich urodziłaś Hanię i dajesz radę z nimi zupę gotować to życzę CI by tylko takie były.. &&&&

Isia pewnie po wszystkim bo nie odpisuje już jakiś czas.. kochana wiesz, że nie przestanę trzymać aż dać znać co i jak.. :*

Mąż po wszystkim już wrócił.. teraz tydzień czekania na wynik.. eh..... :/

Założony jest nowy wątek dla bobasków.. Jeśli któraś z mam piszących z nami na bieżąco a nie raz na miesiąc z tekstem "czytam was ale pisać mi się nie chce" nie ma dostępu proszę o info.. Na zamkniętym podejmiemy decyzję o dostępie- tak dla jasności.. i nie chodzi tu o obrażenie kogokolwiek tylko po to są zamknięte wątki żeby "podglądacze" nie mieli dostępu więc nie wystarczy napisać "czytam ale nie piszę" :/
 
Super Fanti :) że mąż już w domu no na wyniki niestety trzeba poczekać więc kciuki nadal & & & będzie dobrze :)
Zamknięty wątek ekstra sprawa i z dostępem też jestem za tym że tylko te udzielające się a nie tylko czytając bo tam w sumie będą nasze maluszki :)
 
Fanti ja tez trzymalam kciuki az mi rece bielały.Teraz najgorsze to czekanie i dla Ciebie i dla Twojego meza.Ale nie ma innej opcji ...musi byc dobrze kochana :*
 
reklama
Kate super kruszynka!
Widoki tez:)
Edit fajnie, ze juz w domku.
Fanti kciuki za meza zacisniete za caly nastepny tydzień.
Isiulek mamy nadzieję, ze juz odpoczywasz ze swoją kruszynka!!!
Czekamy na newsy
Chrobek badz z nami na bieżąco.
Bursztynek, Cocosh a co u Was?
 
Do góry