reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Rany, co tu sie dzieje! Jak piwiedzialam chlopowi ze wy tu hurtowo zaczynacie rodzic to kazal mi odlozyc telefon i nie czytać, bo jeszcze ja urodze :rofl2: jeszcze ten czop, chyba ide go zmusic zeby w koncu zrobic cos z tym lozeczkiem, bo nigdy nie wiadomo :O

Maya, Lilith, gratulacje :D
 
Ja też mam na 29 termin ;) a wlasnie się dowiedziałam że koleżanka w ciąży. Miala zespół polcystycznych jajnikow i pkres raz na pół roku a za pierwszym razem się im udało i jest w szoku
 
Cześć:)

Dziewczyny, jakie tempo na porodówce! Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom:)

Ja mam mocne postanowienie dotrzymać jednak do 11.03 bo do szpitala 70 km, a w samochodzie nie chcę rodzić..
Mam nadzieję, że mała żadnego psikusa nie wywinie, bo dziś konieć 37 tc według USG. A coś te dziewczynki się za bardzo śpieszą.

Byłam dziś u dentysty na kontroli i czyszczeniu, na szczęście wszystko ok. Nie mogłam jeść po czyszczeniu i myślałam że Karolcia mi brzuch rozsadzi, tak szalała, teraz już po obiadku i się uspokoiła trochę.

Poczytuję was, szczególnie nad ranem jak nie mogę spać:)
W dzień nie bardzo czas na pisanie, a jeszcze jeden klient mnie uprosił o zrobienie projektu, więc robię z zastrzeżeniem, że mogę niedokończyć;)

Serduszko, zdrówka dla Kubusia, teraz możesz już spokojnie rodzić.
 
Lilith, Maya GRATULACJE!!!!
Nie można od komputera odejść na pół godziny, bo co rusz któraś rodzi :p
Kustronka faktycznie lista Fanti poszła w pizzzzdu:p Sorry taki mamy klimat :p
 
reklama
Do góry