reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Rany, co tu sie dzieje! Jak piwiedzialam chlopowi ze wy tu hurtowo zaczynacie rodzic to kazal mi odlozyc telefon i nie czytać, bo jeszcze ja urodze :rofl2: jeszcze ten czop, chyba ide go zmusic zeby w koncu zrobic cos z tym lozeczkiem, bo nigdy nie wiadomo :O

Maya, Lilith, gratulacje :D
 
Ja też mam na 29 termin ;) a wlasnie się dowiedziałam że koleżanka w ciąży. Miala zespół polcystycznych jajnikow i pkres raz na pół roku a za pierwszym razem się im udało i jest w szoku
 
Cześć:)

Dziewczyny, jakie tempo na porodówce! Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom:)

Ja mam mocne postanowienie dotrzymać jednak do 11.03 bo do szpitala 70 km, a w samochodzie nie chcę rodzić..
Mam nadzieję, że mała żadnego psikusa nie wywinie, bo dziś konieć 37 tc według USG. A coś te dziewczynki się za bardzo śpieszą.

Byłam dziś u dentysty na kontroli i czyszczeniu, na szczęście wszystko ok. Nie mogłam jeść po czyszczeniu i myślałam że Karolcia mi brzuch rozsadzi, tak szalała, teraz już po obiadku i się uspokoiła trochę.

Poczytuję was, szczególnie nad ranem jak nie mogę spać:)
W dzień nie bardzo czas na pisanie, a jeszcze jeden klient mnie uprosił o zrobienie projektu, więc robię z zastrzeżeniem, że mogę niedokończyć;)

Serduszko, zdrówka dla Kubusia, teraz możesz już spokojnie rodzić.
 
Lilith, Maya GRATULACJE!!!!
Nie można od komputera odejść na pół godziny, bo co rusz któraś rodzi :p
Kustronka faktycznie lista Fanti poszła w pizzzzdu:p Sorry taki mamy klimat :p
 
reklama
Do góry