reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Kate powodzenia jutro :)

Isia może zapytaj wprost, czy chodzi o paczkę pampersów, czy coś konkretniejszego :)

Ja też zamierzam naturalnie rodzić i mam nadzieję, że moja blizna po cc jest w porządku. Pewnie przy porodzie będę żałować hehe.

Manka każdy inaczej odczuwa. Mi wszystkie skurcze na krzyż szły. Miałam ochotę uciec stamtąd ;)
 
reklama
Ja sobie kupilam wlasnie minky do wozka ze szwagierka i przez pomylke przyszly nam inne kolory,chcialysmy obie czerwone a jeden przyszedl bialy ale to sie dobrze zlozylo bo wzielysmy duzy rozmiar,za duzy do wozka,przecielysmy na pol i sie zamienilysmy i tym sposobem mam dwa kocyki minky:)
 
Ja tez zamierzam rodzuc sn mała ulozona glowkowo wiec innej opcji nie ma. Narazie jestem spokojna martwie sie zamiast porodem to tym jak młody da sobuw rade bo to cycu jest
Do szpitala tez wolala bym zeby go nie przywozili bo czuje ze by juz nie wyszedl ewentualnie z wielkim rykiem a tego bym chyba nie przezyla ;/ i mam nadzieje ze szybko te 3 doby zleca i nie bedzie zoltaczki bo z mlodym lezalam 4 dni czy 5. Ehh....

Kate powodzenia jutro :)
 
450 bym jeszcze dała Ale nie 2tyś. Moje dziecko ma dużo zajęć dodatkowo płatnych i wolę za to zapłacić.
Isia kiedyś pytałaś o zajęcia na basenie. Jakoś zawsze zapomnę odpisać. Oli jest mega zadowolony. Trener także. nie miałam okazji sprawdzić tego po swojemu. Mąż obserwował go na innym basenie i mówi że widzi różnice.
 
Manka mam nadzieję ze nie przeżyje traumy życiowej... bo nie chce mieć jedynaka :D Ale mój próg bólu tak naprawdę daje wiele do życzenia i jestem straszna pacjentka jeśli chodzi o szpitale :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
No wlasnie Fanti ja tez tak nie umiem... Ale chyba zadzwonie do ojca i powiem mu po prostu jak bedzie w pracy, ze mam dylemat i nie wiem co powiedzieć Reni... Bo zeby nie było, ze nic od nich ńie chce, tzn od niej bo moj ojciec ma to w tyłku i woli dac kasę... Reni rodziła sie prawnuczka 2 lata temu ale tej wnuczce Reńi sie nic nie podobało i dlatego Renia kupuje ciuchy Zuzce ńo i teraz Bartkowi ;) wiec ja tez nie chce wyjsc na taką jak ta wnuczka Reni, ze nic ńie chce i w ogole zeby ta nie była urażona :/
 
Moja szwagierka pierwsza miala cesarke na drugi proponowali jej cesarke ale chciala sn i do dzisiaj mowi ze glupia byla ze sie nie zgodzila na cesarke bo bolu nie zapomnie do konca zycia:)
 
Fanti siostra mojego też pytała co chce wiedziała dużo wcześniej ze chce bujaczek z Fisher Price (nie zależało mi Na nowym) powiedziała ze kupi... i w lutym da,cisza cisza cisza!aż w końcu kupiłam sobie sama :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Więc teraz wyszło tak że kupiłam sobie wszystko sama...bo nie będę liczyć aż ktoś się na coś zdecyduje i nic nie chce ! Jak chcą mogą dac kasę :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Isia to chyba dobre wyjście.
Moi brat z żoną są oboje chrzestnymi Oliwiera a nigdy nie słuchają co on chce choć sukces że od roku pytają go w ogóle.
 
Do góry