reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny gratulacje dziewczynek!!! One sa takie kochane!!!
Barbra nie przemeczaj się!!!
Fanti najważniejsze zeby było zdrowe!!! A tak w ogole to czujesz, ze bedzie chlopiec czy dziewczynka!? U mnie ciaza zupelnie inna niz byla z corcia no i chyba sie potwierdzi, ze bedzie chłopak. :)

Pewnie, że ważne by było zdrowe.. właściwie nic ważniejszego nie ma.. ale jednak chciałabym chłopca.. znam już instrukcję obsługi ;-) i wygoda też się liczy.. eh...i z synem nie byłoby problemu bo on chce brata.. :sorry: A co ja czuję.. hmm.. ostatnim razem czułam na dziewczynkę ale symptomy wszelkakie wskazywały na chłopca.. nawet nagle zaczęłam się w błękitach ubierać jak nigdy.. później to dopiero dostrzegłam..
A teraz nie mam przeczuć żadnych.. cera się nie zmienia, wręcz przeciwnie, włosy jakoś "wylepszały" ale ulubione kolory to czarny.. ale może dlatego, że bardzo świadomie już do tego podchodzę i ogólnie lubię się w takich kolorach ubierać.. no i czarny wyszczupla ;-)

Fanti to trzymam kciuki za chłopczyka.

:cool2:
Fanti w takim razie trzymam kciuki za chłopczyka :)

:cool2:
 
Gratulacje udanych wizyt Mamuśki:-) Ja wizytuję we czwartek i mam nadzieję, że dowiem się kto u mnie mieszka:tak: Mi znowu twarz wysypało- wyglądam gorzej niż jak byłam nastolatką:-( Włosy też okropne, wypadają i takie matowe są, a przy Filipie to takie gęste i lśniące były...
Witam nową mamusie:-D
 
To ja się melduje po badaniach prenatalnych :) Wszystko z dzidziusiem w porządku, pan doktor wszystko posprawdzał i wszystko w normie i wygląda prawidłowo :) No i muszę przyznać, że moje przeczucie mnie myliło, bo ja czułam dziewczynkę, a będziemy mieli syna :-D Tym razem maluch wszystko pokazał :D I co najważniejsze łożysko się dźwigło :-) Mój Fasol (bo tak się od teraz zwracamy do brzucha) ma 370 g :)

Gratuluje udanych wizyt i wieści kto mieszka w brzuszku :)

Witam nowa mamusie :)
 
Gratuluję dzisiejszych informacji na wizytach :tak:

Gratulacje udanych wizyt Mamuśki:-) Ja wizytuję we czwartek i mam nadzieję, że dowiem się kto u mnie mieszka:tak: Mi znowu twarz wysypało- wyglądam gorzej niż jak byłam nastolatką:-( Włosy też okropne, wypadają i takie matowe są, a przy Filipie to takie gęste i lśniące były...
Witam nową mamusie:-D

La_Luna dajesz mi nadzieję.. jak już wcześniej pisałam u mnie cera ładniejsza niż dotychczas, włosy miałam marne, wiecznie przetłuszczone a teraz piękne, lśniące i nie muszę wieczorami wstydzić się co mam na głowie i myć codziennie :sorry:
 
La Luna u mnie kłopoty z cerą od początku ciąży. Już dwa oczyszczania miałam. Dekold mi wysypuje masakrycznie i plecy. Używam davercinu i jakiegoś specyfiku robionego od dermatologa.
Ja z drugich prenatalnych zrezygnowałam. Na wizyte do mojego G ide 30 października. On chyba mi wszystko pomierzy i zobaczy. Dzidzia nisko to tylko mnie martwi, ale czytałam na forach że może tak byc.
 
Ja mam cere idealna wlosy sie nie przetłuszczaja mega zmiana w porownaniu ze stanem cery przed ciaza. W ogole na buzi sie nie zmienilam i wszyscy mi wrozyli chlopaka a dzisiaj to " raczej dziewczynka" ;)
 
reklama
Mi włosy się bardzo wzmocniły i dużo mniej się przetłuszczają, a cerę mam w miarę. Brzuch mam zupełnie inny niż przy Hani, bo tylko z przodu wystaje, a wcześniej naokoło był. Ciekawa jestem czy te różnice rzeczywiście zaoowocują chłopcem. Na początku było mi wszystko jedno, teraz przez męża i Mała nastawiłam się bardziej na dziewuszkę.
 
Do góry