reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny gratulacje dziewczynek!!! One sa takie kochane!!!
Barbra nie przemeczaj się!!!
Fanti najważniejsze zeby było zdrowe!!! A tak w ogole to czujesz, ze bedzie chlopiec czy dziewczynka!? U mnie ciaza zupelnie inna niz byla z corcia no i chyba sie potwierdzi, ze bedzie chłopak. :)

Pewnie, że ważne by było zdrowe.. właściwie nic ważniejszego nie ma.. ale jednak chciałabym chłopca.. znam już instrukcję obsługi ;-) i wygoda też się liczy.. eh...i z synem nie byłoby problemu bo on chce brata.. :sorry: A co ja czuję.. hmm.. ostatnim razem czułam na dziewczynkę ale symptomy wszelkakie wskazywały na chłopca.. nawet nagle zaczęłam się w błękitach ubierać jak nigdy.. później to dopiero dostrzegłam..
A teraz nie mam przeczuć żadnych.. cera się nie zmienia, wręcz przeciwnie, włosy jakoś "wylepszały" ale ulubione kolory to czarny.. ale może dlatego, że bardzo świadomie już do tego podchodzę i ogólnie lubię się w takich kolorach ubierać.. no i czarny wyszczupla ;-)

Fanti to trzymam kciuki za chłopczyka.

:cool2:
Fanti w takim razie trzymam kciuki za chłopczyka :)

:cool2:
 
Gratulacje udanych wizyt Mamuśki:-) Ja wizytuję we czwartek i mam nadzieję, że dowiem się kto u mnie mieszka:tak: Mi znowu twarz wysypało- wyglądam gorzej niż jak byłam nastolatką:-( Włosy też okropne, wypadają i takie matowe są, a przy Filipie to takie gęste i lśniące były...
Witam nową mamusie:-D
 
To ja się melduje po badaniach prenatalnych :) Wszystko z dzidziusiem w porządku, pan doktor wszystko posprawdzał i wszystko w normie i wygląda prawidłowo :) No i muszę przyznać, że moje przeczucie mnie myliło, bo ja czułam dziewczynkę, a będziemy mieli syna :-D Tym razem maluch wszystko pokazał :D I co najważniejsze łożysko się dźwigło :-) Mój Fasol (bo tak się od teraz zwracamy do brzucha) ma 370 g :)

Gratuluje udanych wizyt i wieści kto mieszka w brzuszku :)

Witam nowa mamusie :)
 
Gratuluję dzisiejszych informacji na wizytach :tak:

Gratulacje udanych wizyt Mamuśki:-) Ja wizytuję we czwartek i mam nadzieję, że dowiem się kto u mnie mieszka:tak: Mi znowu twarz wysypało- wyglądam gorzej niż jak byłam nastolatką:-( Włosy też okropne, wypadają i takie matowe są, a przy Filipie to takie gęste i lśniące były...
Witam nową mamusie:-D

La_Luna dajesz mi nadzieję.. jak już wcześniej pisałam u mnie cera ładniejsza niż dotychczas, włosy miałam marne, wiecznie przetłuszczone a teraz piękne, lśniące i nie muszę wieczorami wstydzić się co mam na głowie i myć codziennie :sorry:
 
La Luna u mnie kłopoty z cerą od początku ciąży. Już dwa oczyszczania miałam. Dekold mi wysypuje masakrycznie i plecy. Używam davercinu i jakiegoś specyfiku robionego od dermatologa.
Ja z drugich prenatalnych zrezygnowałam. Na wizyte do mojego G ide 30 października. On chyba mi wszystko pomierzy i zobaczy. Dzidzia nisko to tylko mnie martwi, ale czytałam na forach że może tak byc.
 
Ja mam cere idealna wlosy sie nie przetłuszczaja mega zmiana w porownaniu ze stanem cery przed ciaza. W ogole na buzi sie nie zmienilam i wszyscy mi wrozyli chlopaka a dzisiaj to " raczej dziewczynka" ;)
 
reklama
Mi włosy się bardzo wzmocniły i dużo mniej się przetłuszczają, a cerę mam w miarę. Brzuch mam zupełnie inny niż przy Hani, bo tylko z przodu wystaje, a wcześniej naokoło był. Ciekawa jestem czy te różnice rzeczywiście zaoowocują chłopcem. Na początku było mi wszystko jedno, teraz przez męża i Mała nastawiłam się bardziej na dziewuszkę.
 
Do góry