reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

co do muzyczki to ja puszczam,rano i wieczorem przed snem,włączam piosenki dla dzieci w brzuszku.Mozart właśnie itd.,ale widze że podpasowała konkretnie jedna piosenka,mi zresztą też i wtedy maluch się rozkręca i kopie.
 
reklama
Tiramisu Gratki córeczki:)
Tak czytam Twój suwaczek i myśle w 8tygodniu prenatale?w dodatku juz płeć taka widoczna?:):) ale gdyby tak było to była byś na majówkach:)super,ze wszystko wporządku.

Ja mam w czwartek wizytę,na szczescie o 9 rano więc krótki stres:)pewnie też sie dowiem pewniej czy córa czy synio:)

Ja dalej wa;cze z zaparciami...masakra...ostatnio byłam w poniedziałek....nieźle nie...;/

JA mysle o takim kombinezonie welurkowym czy polarkowym takim misiu,itak sie dziecko ubierze i opatuli w kocyk :) i do auta więc typowo zimowego to szkoda chyba kupować.

Ja też w czwartek mam drugie prenatalne.. mam mega stresa.. może i zobaczę płeć.. fajnie, że znów zobaczę Bronka ale ogólnie się boję..

A co do zaparć- jesz dużo owoców? Winogron, jabłek? A może coś lekarz ziołowego by przepisał..
 
Ja się powoli zbieram na wizytę :) Już nie mogę się doczekać:) Dzisiaj badania prenatalne na 16:40 :) Dam Wam znac co słychać w moim brzuszku wieczorem, bo po badaniach do brata jadę :)
 
Hello :) ja już po wizycie ale dzisiaj mega szybkiej ;) lekarka też przyszła 30 min wcześniej a ponieważ byłam druga to szybko poszło hihi usg nie miałam robionego ponieważ chodzę na nfz i nie ma tam usg w gabinecie ale jutro mam prenatalne więc luzik ;) poza tym badala mnie ginekologicznie chociaż nie zawsze to robi bo strasznie mnie bolą ścięgna w nogach i się bałam żeby coś się nie działo ale jest wszystko w porządku :)
 
Ja dziś byłam na mieszkaniu trochę posprzatac umylam kilka szafek w kuchni i odpadłam bo mnie bolala nerka:( ale była mama więc epoki i mama umyla mi wszystkie okna teraz 2 dni odpoczynku i w czwartek znowu z mama ide robić :) z łóżkiem był problem bo w agacie w Gliwicach i Katowicach maja na zamówienie 4 tyg! ale na szczęście w Rybniku jest i mam już odłożone jutro jadą po nie a ja jutro materace jadę wybrać :) a co do zaparć to miałam spokój a dziś masakra właśnie czytając was mnie dopadli i siedze i czekam bo nie chce przed :p. gratulacje wizyty i dziewczynki oczywiście ją muszę poczekać do 30 wtedy dowiem się co i jak z narządami :) teraz jak wyjde z WC a trochę to potrwa hehe : p to IDE się położyć
Och ale się rozpisałam pierwszy raz tam dużo! :)
 
Witam mam nadzieję ze nie za późno się dolaczam;)i nie bede przeszkadzac ;)ja mam termin na 25 marca i na 80 będzie to chłopiec Pozdrawiam wszystki marcoweczki
 
Mała Mi gratulacje :) w sumie to teraz powinny się 'sypać' same dziewczynki bo chyba chłopcy już są dawno odkryci ;) dowiedziała się już któraś na pierwszych prenatalnych że to będzie chłopak?
 
reklama
Do góry