reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witam od rana.Ja dzis pol nocy nie przespalam.co chwile sie budzilam i nie moglam zasnac
Dopiero o 6 chyba dobry sen przyszedl,ale trwal krotko,bo dzieci mnie teraz obudzily...
 
Ja byłam pierwsza Ale nie chciałam was budzić ;) ja nie lubię się budzić przed budzikem ale niestety często mi się to ostatnio zdarza. Budzik na 5 ustawiony a ja się budzę 4.40. I te 20 min to jakaś masakra. Ani tu spać mocno ani już wstawać. A potem w pracy brakuje tych 20 min.
Także dziewczyny jak poczujecie się dziś zmęczone pomyślcie o tych którzy muszą w pracy do wieczora siedzieć.
 
Cześć dziewczynki ja to aż się martwię bo dziś się wyspałam jak nigdy w tej ciąży. Spało mi się jakbym w niej w ogóle nie była . Zero ucisku na pęcherz , taki mięciutki brzuszek jakby tam nikt nie mieszkal, boję się ponieważ wczoraj mnie tak bolał brzuszek ,że aż nospe wzięłam pierwszy raz a potem nocka taka dziwna...

Życzę udanej i spokojnej soboty wszystkim. Ja dziś mam zamiar poukładać w szafie bo tam armagedon normalnie ☺
 
Edit jak ja Cię dobrze rozumiem. Ciężko zadowolić kobietę w ciąży. Ja tez tak mam. Jak źle się czuje to niedobrze, jak za dobrze się czuje to nabieram podejrzeń ze coś tu jest nie w porzadku. I tak w kółko tak źle i tak niedobrze. Chyba kiedyś kobiety, np nasze mamy miały spokojniejsze ciaze bo nie było takiego napływu informacji każdy czuł się jak się czuł i nie dorabiał do tego ideologii. Ja juz jestem zmęczona tym myśleniem czy to powinno być tak czy inaczej i czy aby na pewno nie dzieje się nic zlego. Normalnie 2 razy budzę die w nocy na siusiu. Jsk czasem przespie noc bez wstawania to już myślę że cos nie halo
 
Witam :) Ja tez miewam noce ktore przesypiam bez wstawania a sa takie ze budze sie po 5-6 razy. Nie ma sie co stresowac trzeba myslec pozytywnie. Ja ruchy powoli zaczynam czuc ale mocno niereularnie. Wczoraj caly dzien nic a wieczorem maz wrocil z pracy zaczal ze mna rozmawiac a dzidzus zaczal szalec chociaz to wciaz nie sa jakies mocnr kopniaki no ale jak by wiedzial ze tatus wrocil :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mala_mi fajnie masz. Mój dzidziuś kopie tylko wieczorami i jak ktoś położy rękę albo się odezwie blisko brzucha to automatycznie przestaje się ruszać i po zabawie. Jakaś strachliwa dziewuszka z niej
 
Do góry