reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mój synuś miał 55 cm i 3740 g, ciuszki na 56 przydały się ale na krótko, na szczęście większość miałam na 62 i te już dłużej posłużyły.

Co do wrażliwości to ja zawsze byłam bardzo wrażliwa a teraz to już w ogóle masz się śmieje ze na każdym kroku musi mieć chusteczkę przygotowaną dla mnie :-)

Byłam dziś w lumpka i kupiłam za 50 zł dwie pary spodni ciążowych z New Look nowiutkie z metkami. Jestem bardzo zadowolona bo są świetne, super dopasowane i obcisłe na nogach :-).
 
reklama
Nie chcialam nastraszyc
Po prostu napisalam jak to wyglada.po kilku tabletkach to wiadomo,ze nic nie bedzie,ale profilaktycznie w zyciu b nie brala
 
Mi kazała ginekolog brać jak miałam takie bolesne skurcze. Ale zaznaczyła ze nie dłużej jak 3 dni, że jak nie pomoże to do szpitala. Wiec wnioskuję ze ona tez nie uznała nospy za jakąś bardzo bezpieczną.
 
Ja ogólnie bardzo się boję leków ale zarówno w pierwszej jak i tej ciąży musiałam zaczynać od leków nie wiedząc że mi nie wolno.
W pierwszej ciąży zaczynałam od dość dużej dawki antybiotyków a tą zaczęłam z zakazanym furaginum. Mówiłam lekarce ale mówiła, że to nic..:eek:
 
Siwa zazdroszczę udanych zakupów :-) Ja nie potrafię polować w lumpkach, wolę używki na allegro gdzie filtruję sobie rozmiar/kolor. Wchodząc do lumpka wpadam w połoch, nie wiem czego gdzie szukać bo tam wszystko pomieszane :rofl2: Przez to przepłacam, ale i tak w porównaniu z cenami ciążowych rzeczy w galeriach jestem do przodu ;)

fanti też ciążę rozpoczęłam z furaginum :-pna szczęście pęcherzowe przypadłości szybko ustały, skończyło się na 3 tabletkach. Dzień czy dwa od ich odstawienia wyszedł test.

volka bardzo mądre podejście. Znajoma łykała "profilaktycznie" przez większość ciąży i jej córcia ewidentnie cechy dziecka ponospowego nosiła- piersi nie chwytała więc na butli od początku i w pierwszym roku życia na wszystkich zdjęciach z rozdziawioną buzią, nie wiem czy z tego wyrosła bo straciłam kontakt z tą mamą.
Alternatywą dla nospy jest chyba buscopan, ale zabijcie nie wiem czy przypadkiem składu nie ma podobnego tylko nazwę inną...

Lilith to Ty chyba koszykarza masz za narzeczonego :-D Niezła różnica! Ja mam tyle wzrostu co Ty, kiedyś miałam chłopaka 190 i dla mnie to była wieża, a co dopiero ponad 2 metry :szok:
 
reklama
fanti też ciążę rozpoczęłam z furaginum :-pna szczęście pęcherzowe przypadłości szybko ustały, skończyło się na 3 tabletkach. Dzień czy dwa od ich odstawienia wyszedł test.

No ja więcej tego wzięłam.. dwa dni po 5 x dziennie :baffled: to było 2 tyd po zajściu w ciążę..


Bar Bra i LilithGoth macie już dostęp do wątku ze zdjęciami :tak:
 
Do góry