reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

A ja mam dzisiaj dwoje dzieci na głowie- Emka i m, wczoraj przyszedł z pracy rozkichany i dzisiaj tak markotny, że mam już dosyć. Najchętniej to bym go gdzieś wysłała, bo ledwo co daje z nim radę. O byle co się czepia, co ja zrobię to pójdzie i zrobi po swojemu, wrr.

Ja się wysypiam od pewnego czasu, siku już tak często nie chodzę, w nocy to rzadkość. Ruchy dzisiaj słabe, z rana parę lekkich kopniaków i tyle.Zazwyczaj wieczorem mała dokazuje.
 
reklama
Czesc dziewczyny ;)

Ja tez juz coraz rzadziej chodze siku, w nocy sie juz nie budze, dopiero rano ide :)
No ruchow dalej nie czuje, ale to pierwsza ciaza wiec musze byc cierpliwa.
Dzis do Polski lecimy takze szybko ogarniamy siebie i dom i wyruszamy na 2 tygodnie blogiego lenistwa :)

Spokojnych dni zycze wszystkim mamuskom :)
 
roxxi kochana super wiadomość gratulacje teraz na pewno będzie ok melduj się u nas :-)pamiętaj że należysz do marcówek tak czy siak :-Dtrzymaj się kochana będzie dobrze
 
roxxi gratulacje!! Spokojniej i nudnej ciazy zycze :) bedziesz szczesliwa czerwcowa mamusia;D

Ja ruchy czuje juz bardzo wyraznie. Nie tylko wtedy gdy leze. W ciagu dnia gdy cos robie tez zdarza mi sie juz poczuc jak sie wierci:) silny jest ten moj synek;D w pierwszej ciazy kolo 21 tygodnia mam juz nawet filmik nagrany jak widac ruchy na brzuszku:) ale brzucha nadal nie mam... wygladam jakbym lekko przytyla, ale do ciazowego brzuszka jeszcze baaaardzo daleko:(

U mnie dzisiaj nuda... dom wysprzatany, obiad ugotowany, Synus spi juz trzecia godzine, Maz w pracy..
 
Siwa ale Ci się trafiło w tym lumpie, ja dla siebie nigdy nic nie mogę znaleźć :sorry:

Cień rodziłaś naturalnie? :szok:

Ania taki los jak już się ma dzieci :zawstydzona/y: Praca 24/7, bez l4 i prawa do urlopu :sorry: I mimo tego że mój chłop często jest w domu to i tak niemal wszystko jest na mojej głowie. O nie, sorry, śmieci wynosi i chodzi po bułki z rana :sorry:

Lewusek jeszcze przedwczoraj mówiłam do P że czuję o wiele mniej ruchów niż z małą, są może ze 2 razy dziennie i baardzo delikatne. A tu od 2 dni co chwilę czuję, jak mi puka co 2-3 godziny, ale mimo to nadal bardzo delikatnie. A już miałam nadzieję, na spokojniejsze dziecko :cool2:

Roxxi gratulacje, tym razem wszystko będzie dobrze :tak:

Izik to może zrób sobie wypad na zakupy z koleżankami w ramach odpoczynku? :-)

Manka miłego wyjazdu, idziesz w końcu na usg w Polsce?


Co do nospy to mi lekarz chciał ją zalecić na bóle brzucha, ale jakby w ostatniej chwili zmienił na lek na receptę. Mam mieszane uczucia do wszystkich leków w ciąży, ale jak biorę to niemal nic mnie nie boli. Ze 2 razy zapomniałam wziąć tabletki i od razu mnie brzuch bolał, jakby był na ciągłym skurczu, albo jakbym miała @ dostać.


Ja dziś w kiepskim humorze, mój chłop pojechał na wieczór kawalerski (swój) już o 13 i cholera wie na jaki pomysł wpadli i kiedy wróci :baffled: Ponoć szykowali się na wyjazd do innego miasta nie wiadomo po co :zawstydzona/y:
 
KubusiowaMama to pewnie jest właśnie kwestia małego brzuszka. Dlatego czujesz ruchy tak wyraźnie bo macica się wolno rozciąga i maluszek nie ma takiego pola manewru, w rezultacie czujesz go intensywniej. Fajnie masz. Ja slabiutko czuje i tylko jak leze bo wtedy brzuch się trochę splaszcza.
 
Ja czuję ruchy jak leżę bądź siedzę. Jak chodzę to jeszcze niet, ale ja mam spory brzuchol i zapas tluszczyku.

Wczoraj pierwszy raz usłyszałam komplement od mojej dwulatki, a mianowicie jak czytałam jej Królewnę Śnieżkę przed snem i macocha pyta się lustra o to czy jest ktoś piękniejszy od niej na świecie to moja Hania powiedziała "tak moja mama ", ależ się wzruszylam.
 
Siwa ale Ci się trafiło w tym lumpie, ja dla siebie nigdy nic nie mogę znaleźć :sorry:

Cień rodziłaś naturalnie? :szok:

Ania taki los jak już się ma dzieci :zawstydzona/y: Praca 24/7, bez l4 i prawa do urlopu :sorry: I mimo tego że mój chłop często jest w domu to i tak niemal wszystko jest na mojej głowie. O nie, sorry, śmieci wynosi i chodzi po bułki z rana :sorry:

Lewusek jeszcze przedwczoraj mówiłam do P że czuję o wiele mniej ruchów niż z małą, są może ze 2 razy dziennie i baardzo delikatne. A tu od 2 dni co chwilę czuję, jak mi puka co 2-3 godziny, ale mimo to nadal bardzo delikatnie. A już miałam nadzieję, na spokojniejsze dziecko :cool2:

Roxxi gratulacje, tym razem wszystko będzie dobrze :tak:

Izik to może zrób sobie wypad na zakupy z koleżankami w ramach odpoczynku? :-)

Manka miłego wyjazdu, idziesz w końcu na usg w Polsce?


Co do nospy to mi lekarz chciał ją zalecić na bóle brzucha, ale jakby w ostatniej chwili zmienił na lek na receptę. Mam mieszane uczucia do wszystkich leków w ciąży, ale jak biorę to niemal nic mnie nie boli. Ze 2 razy zapomniałam wziąć tabletki i od razu mnie brzuch bolał, jakby był na ciągłym skurczu, albo jakbym miała @ dostać.


Ja dziś w kiepskim humorze, mój chłop pojechał na wieczór kawalerski (swój) już o 13 i cholera wie na jaki pomysł wpadli i kiedy wróci :baffled: Ponoć szykowali się na wyjazd do innego miasta nie wiadomo po co :zawstydzona/y:

Tak, na pewno pojde na usg, ale dopiero musze sie umowic na wizyte :)
Bede dawac znac na biezaco :p
 
reklama
roxxi gratulacje:-)
chrobek słodkie takie komplementy <3
Ja ruchów jeszcze nie czuję, czasem coś tam plumknie, ale to chyba jeszcze nie to:sorry2:
Ja robiłam dzisiaj racuszki z jabłkami, bo tak mnie naszło, teraz piekę sernik (szachownica), bo mam w lodówce chyba ze 30 wiejskich jajek, więc muszę je jakoś wykorzystać:-D
 
Do góry