reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Magdalena777 też wszystko przeżywam dwa razy mocniej i się strasznie martwię jak coś nie tak jest i ryczę bez powodu :( Ja jeszcze nie czuje ruchów, ale jak już pisałam wczoraj byłam u swojej lekarki i mnie uspokoiła, że mam jeszcze trochę czasu :) I dodała, że jak poczuje pierwsze, a potem będą nieregularnie to będę się też martwić, ale na początku to normalne :) Polecała mi zjeść coś słodkiego, żeby spróbować maluszka rozruszać:)

BarBra biedna Ty <przytul> Współczuje bólu, ale dla maleństwa dasz radę :) Już praktycznie połowa ciąży jest :)

Chrobek ja to wyobrażam sobie jaka kruszynkę urodziłaś, bo moja bratanica miała po urodzeniu 51 cm i 2500 g, wychodząc do domu 2350 g i była naprawdę drobniutka, ale dzisiaj już ma 8,5 miesiąca i wagę 9200 g, więc nadrobiła aż za dużo, ale jest kochana :)

Ja do wątku ze zdjęciami także mogę wejść, muszę poprosić męża o zdjęcie całości moje osoby to później wyślę i tak ajk pisałam ogarnąć fryzurę do zdjęcia :p:p hehhehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
chrobek- moja dzisiaj też nie do wytrzymania, ledwo daję radę. Wczoraj miała podobnie, za to ja miałam więcej cierpliwości, dzisiaj tak dobrze ze mną nie jest.
Rzeczywiście masz kruszynkę, moja na 2-latka miała już 12 kg i 88 cm. Teraz to już 13 kg przekroczyła i ponad 90 cm.
Kubusiowamama- Emiś miała równe 3 kg jak się urodziła i 55 cm. Nóżki takie dwa patyczki :-)
 
Ja urodziłam się z identyczna waga i długością co chrobek córeczka zaś mój syn miał 57cm i 3700 wiec nie wiem jak mi się udało go urodzić :D
Ja kupie większość 62 w sumie 56 nic nie będę kupowała ,mam tego trochę ale zakładam ,że mała będzie w podobnych wymiarach co synek i nie będę praktycznie używać 56 :)

Co do wrażliwości yo ja zawsze byłam bardzo wrażliwa nawet na głupich programach jak "Trudne Sprawy "zdarzało mi się płakać jak jak widziałam jakąś scenę ;) choć na pozór wyglądam na twarda osobę
 
Chrobek moja córeczka też drobna. Teraz ma trochę ponad 90 cm i 11 kg. Za to wygadana jest bardzo.

Barbra dobrze chociaż, że tak mocno nie boli.

Za to ja przed ciążą byłam wrażliwa, ale teraz to już masakra.
 
tak mam brać nispę ale nie chcę dopóki ból mnie nie będzie roznosił nie chcę faszerować siebie i dziecko lekami wystarczy antybiotyk narazie daje radę dzięki dziewczyny za wsparcie:-)]
Bar bra ja biorę nospe dwa razy dziennie bo miałam trochę bólów brzucha i lekarka powiedziała ze to bezpieczny lek i spokojnie można brać teraz już mnie nie boli, ale mam dalej brać 2 razy dziennie profilaktycznie.

Ja siedzę pod koldra przeziebiona, leci mi z nosa, gardło boli i jeszcze ucho zaczęło a nic nie można brać tylko sol do nosa psikam i pije herbatę z miodem:(
 
No to moja miala 3440g i 55 cm, przenoszona byla 10 dni, wiec chyba z niej byl sredniaczek. Natomiast z wzrostem od razu szla po 97 centylu, ale ma po kim, bo ojciej ma prawie 2m :sorry:

Kubusiowa ja przy Laurze mialam wiekszosc 62, 56 zaledwie kilka sztuk i okazalo sie ze sie w nich topila:sorry: potem troche dokupilam tych 56, ale okazalo sie ze starczyly gora na 3 tygodnie, niektore tylko raz zalozylam ;) tym razem nie bede się az tak rozpedzac z tym 56 ;)

Chrobek ale maluszek! Nawet sie czlowiek nie obejrzy a juz ma wielkoluda w domu
 
Moje szkraby tez drobne... Syn mial 2690 przy porodze i 55 cm po 6 latach ma 116cm, i waga zaledwie 22kg. Corka byla ciut wieksza wagowo bo 3050i 55 cm.. Teraz ma 2 lata i 9 miesiecy ma 100cm wzrostu i waga 18kg.

Teraz obawiam sie wielkoluda bo narzeczony ma 205cm wzrostu ja przy nim to krasnal 161cm :p
 
reklama
Do góry