reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ze mna cukrzyca obchodzi sie łaskawie. Jedynie co to nie tykam słodyczy jedynie kostka gorzkiej czekolady i ciasteczko owsiane do kawy.
No i wszystko co z biała mąką odpada :( A ja uwielbiam biale bułki kopytka i pierogi :( Juz zamowilam u mamy zapas pierogow po ciazy :D
 
reklama
fanti współczuję zęba :-(u mnie jak dotąd tfu tfu tylko w najdurniejszych snach zęby się łamały albo wypadały. Ponawiam pytanie Magdy: dlaczego ciągle pracujesz na nocki?? Nie sądzę, że to z braku świadomości, że w ciąży jest to zabronione? Jeśli inaczej się u Ciebie nie da to bierz zwolnienie i się nie oglądaj, przecież orderu nikt Ci nie da za takie poświęcenie... Ja mam robotę biurową 7:30-15:00 więc póki dobrze się czuję to sobie pracuję bo w domu bym zwariowała, ale jakby kazali mi w zmianach to już dawno by mnie tu nie było.
bar bra super wiadomość!!!! Tylko jedno mnie zastanawia- skoro chcą Ci założyć sondę w okolicach 30 tc, a zakłada się ją na 3 miesiące to będziesz z nią rodzić?
Lilith dobrze że brzuś odpuścił, ale stalowe masz nerwy że nie pognałaś na jakieś pogotowie tylko godzin....
missoni tak idę do Młodzianowskiej na połówkowe. Na prenatalnym w 13 tc byłam u Nowaka, teraz sprawdzę M.- koleżanki, które prowadziły u niej ciążę bardzo zachwalają, ja ogólnie prowadzę na nfz u fajnego doktorka "bez nazwiska" który pracuje na dobrym sprzęcie, zleca wszelkie badania więc kupa kasy w kieszeni, ale na kluczowe badania chodzę prywatnie do specjalistów "z nazwiskiem" ;-).
izik kciuki &&& ;-) ja na swoje połówkowe jeszcze 4 tyg poczekam.
 
Ostatnia edycja:
Izik trzymam kciuki! Daj znac jak bedziesz po :)

Marcowa07 ciesz sie ta nuda i tym, ze mozesz robic co chcesz:) juz od marca wszystko bedzie ulozone pod malego czlowieka:) i to on bedzie dyktowal warunki:-D nawet moment pojscia do toalety i wziecia prysznica bedzie uwarunkowany humorem malego szefa:-D:-D
A czemu lekarz powiedzial ze nie poznasz plci? Ja bylam w 14 tygodniu i juz bylo pieeeeknie widac jajeczka:-D
Chociaz z drugiej strony to moj pierwszy syn przez cala ciaze byl corka:-D
 
Izik powodzenia.

Barbra zaraz będziesz w domku :)

Lilith ja też staram się nie panikować. Dobrze, że przeszło.

Marcowa chętnie ponudziłabym się. Ja mam dziś zły dzień. Słabo i siły brakuje, a tyle rzeczy do roboty. Czemu nie chce lekarz płci powiedzieć? Mi w wcześniejszej ciąży też nie chciał mówić. Teraz chodzę do innego.

Mała Mi to może się dowiesz niedługo.
 
Ja w poprzedniej ciazy jak przyjechałam na urlop do Polski to poszłam tu do jakiegoś lekarza z przypadku. Robi mi to usg, ja sie go pytam co urodze (w sensie jakiej plci jest dziecko) a on mi na to urodzi pani czlowieka, bez wątpienia będzie to czlowiek. Ręce mi opadły bo na tym zakończył wypowiedź a było to koło 25 tyg ciazy.
 
reklama
Barbra w domu zawsze lepiej, oby już Cię takie przygody omijały

Fanti ale niefart z zębem :nerd: Dało się coś z nim zrobić?

Izik i jak połówkowe? Moja mała też spać w dzień nie chce, jak tylko pośpi z 15 minut to potem ją mamy na głowie do 22-23. Chcieliśmy jej zlikwidować drzemki, to zaczęła sama się kłaść - o 17-18... Niestety tylko na drzemki :baffled:

Magdalena mi też się lepiej śpi na prawym boku, ale może to dlatego, że zazwyczaj śpię plecami do świata :sorry: Muszę się zamienić miejscami z mężem :sorry:

Marcowa korzystaj z nudy ile się da :-D Ach jak się czasem marzy taki dzień opierdzielania się, nic tylko słodkie lenistwo :sorry:

Mała-Mi a pierogi z innej mąki wchodzą w grę? ;-)


Ja mam połówkowe 2 listopada i mam nadzieję, że nie usłyszę tak jak w poprzedniej ciąży "no nie chce się pokazać" :sorry: a następne usg w 30 tyg :baffled: Jakby tak było to chyba się skuszę na jakieś 3d ok 25 tygodnia. Wtedy mała nie chciała nóg rozkraczyć, ale gin uznał, że z doświadczenia baby tak mają i miał rację.
 
Do góry