reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny IDE do domu dobowa zbiórka 2200 litra ale bez sondy się nie obejdzie ale dopiero ok 30 tygodnia bo nie chcą ingerować zaduzo przy dziecku bo taką sonda jest na 3 miesiące na razie dużo pić kontrolować mocz i usg i leżeć na lewej stronie :)
 
reklama
Super Bar Bra :) to śmigaj do domu odpoczywac. Moja ginekolog tez zaleca mi spać i odpoczywać na lewym boku ale za bardzo mi to nie wychodzi. Zawsze śpię na brzuchu,tzn kiedy nie jestem w ciąży. A teraz prawy bok zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż lewy. Nie wiem czego to jest kwestia. Chciałabym spać na tym lewym ale po prost zasnąć nie mogę i cierpnie mi wszystko a na prawym śpię jak dziecko.
 
Dziewczyny IDE do domu dobowa zbiórka 2200 litra ale bez sondy się nie obejdzie ale dopiero ok 30 tygodnia bo nie chcą ingerować zaduzo przy dziecku bo taką sonda jest na 3 miesiące na razie dużo pić kontrolować mocz i usg i leżeć na lewej stronie :)

Barbara wspaniała wiadomość tzn z tym wyjściem do domu bo ta sonda to już gorzej. A może uda się bez sondy?
 
Hej! Wczoraj po powrocie od diabetologa nie miałam siły w ogóle odpalać komputera, więc byłam dzisiaj zaskoczona ilością wpisów do nadrobienia:happy: Powrót do domu tez miałam z przygodami, bo słabo mi się zrobiło w autobusie i musiałam zrobić przymusową przerwę w podróży.

Mała Mi,
no bo z tą cukrzycą ciążową właśnie nie ma znaczeniaani waga, wiek, styl życia czy sposób odżywiania, czyli to co powoduje wystąpieniechoroby u innych osób. Ja też przy pierwszej ciąży byłam zdziwona ale co tam –zastosowam dietę i luz, a przy tej nie doś, że mam już zdiagnozowaną cukrzycę dużo wcześniej, to jeszcze zaczynam od insuliny nanoc :baffled:

Ania Be, no topiąteczka! Ja też będę rodziła w Madurowiczu. Córeczkę też tam rodziłam i byłamzadowolona. Lekarza też mam z tego szpitala. Napisz mi na PW do kogo Tychodzisz.


Moja córka też napoczątku nie chciała słyszeć, ze w grę wchodzi także możliwość posiadania brata, ale jak na prenatalnych lekarz powiedział że na 70% może być chłopak, to zaczęliśmydelikatnie ją przekonywać, że ogólnie chłopcy nie są tacy źli i teraz jest ok.Chociaż znajoma powiedziałą mi o horoskopie chińskiem płci dziecka, który „podobno-zawsze-się-sprawdza”i tam mi wychodzi dziewczynka. A najbliższe usg za tydzień...

LilithGoth, czy tobędzie duże świństwo jak napisze, że ucieszyłam się że jesteś doświadczonąsłodką mamą??? ;-) Na usprawiedliwienie napiszę, że to dlatego, że sama dopierodebiutuję z insuliną i poszukuję mentora :-)


Kubusiowa, pomimo, żeja nie narzekałam na opiekę podczas i po porodzie, to jak czytam jak jest wNorwegii, to jest po prostu przepaść. Fajnie. Dzieki takiemu podejściu ( w tympomocy finansowej) nikt nie odkłada w nieskończoność decyzji o dziecku, a potemmaluchy nie muszą iść do szkoły „jak tylko zaczną chodzić” bo nie ma kasy naemerytury..:crazy:

Edit, gratulujęsilnej postawy. Ja niestety mam tendencję zaczynania kilku książek na raz, bozawsze jak pojawia się jakaś nowa, to wydaje mi się, że jest taka super, że nie mogę się doczekać. Generalnie czytam ok 3-4 książki jednocześnie :rofl2:

BaarBra super że idziesz do domu. W domu zdecydowanie szybciej wraca się do zdrowia :tak:


Ciekawe co tam uLilith…
 
Cześć wszystkim!

BarBra, to super wiadomość,że w końcu Cię wypuszczą :))

Chrobek zdrowiej tam !!!

Ja dziś w planach mam krokiety z pieczarkami, kurczakiem i serem, tylko najpierw muszę się ogarnąć i wyszykować po zakupy. Pogoda sprawia,że nie chce się nic. Pada deszcz. Wczoraj po zakupy poszłam już w ciepłej kurtce, botkach i czapce i wcale nie było mi za gorąco.
Dziś dopiero środa, jakże mi te dni się ciągną. Tak to jest jak się nie pracuje i nie ma dzieci, ogólnie nuda :/
człowiek snuje się po mieszkaniu, chcę to się kładę, chcę to sprzątam, jak nie mam siły, to przecież tragedii nie będzie, bo mogę zrobić to drugiego dnia :/ oj bardzo mi się ciągną te dni.

Już nawet przestałam ćwiczyć, od kilku dni zupełnie nic. Brak weny, bo czasu aż w nadmiarze. Nie ma słońca to już nic mi się nie chce. Dobra, dosyć tego marudzenia, idę pod prysznic i zaczynam działać. Miłego dnia ! :-)

ale się naczytałam przez Was o tej stójce, aż się zaczynam martwić, czy czasem na Wielkanoc nie przyjdzie nam "jajek" świecić ;) :-D Lekarz dopiero 26, ale już mi powiedział, że jeszcze nie dowiem się płci :(
 
Marcowa07. A czemu masz nie poznać plci? No może nie tak na 100% ale od 14 tyg jest szansa na poznanie płci jeżeli dzidzia łaskawie pokaże się z odpowiedniej strony. A w 17-18 jak Ty jesteś to już spokojnie można zobaczyc. Na robiłaś mi smak na dobry obiadek :) Mi się nie chce takich rarytasow kombinowac.
 
Tasiora.... Nie zadne swinstwo hehe. Z cukrzyca jest tak ze nie wolno jesc ci nic co ma cukier, kawa, Herbata bez cukru, zero gazowanego... Alrjak od czasu do czasu zgrzeszysz to nic sie nie stnie... Eiadomo w ciazy sa rozne zachcianki :p

Wczoraj ból brzucha ustapil po chyba 4-5 godzinach.... Dzisiaj jest ok.
 
reklama
Do góry