reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Witam!!

Powiem wam, że zdziwiłam się, ze można was /nas czytać bez zalogowania. Tak nie powinno być w ogolę na żadnym forum. Bo są tu sprawy intymne bardzo.
 
reklama
Witam!!

Powiem wam, że zdziwiłam się, ze można was /nas czytać bez zalogowania. Tak nie powinno być w ogolę na żadnym forum. Bo są tu sprawy intymne bardzo.

Zobacz ile tu jest wątków/ tematów/ ilu użytkowników. Logowanie to żaden problem. Tworzysz jakikolwiek Nick i już czytasz choć bez logowania także się czyta. Nam chodzi o dostęp tylko dla wskazanych osób.
Mamy jasność już że zamykamy wątek. Mam prośbę by jasno napisały osoby których nie ma na naszej liście a chcą mieć dostęp.
 
Cien zabawną masz babcię ;)

Barbra przyjemne mieszkanko :tak: niezla cena, u nas za taką kwotę to jakąś nędzna klitke tylko da sie znalezc:sorry: na pewno komfort mieszkania samemu jest inny ;)

Agiszonek && ja dzis tez wizytuję

Paulina gratuluję ruchow:tak:

Siwa to sobie obydwie pewnie poczekamy, zakladam ze usg dopiero za 4 tyg

Ania da sie czytać, ale bez zalogowania zdjec nikt nie zobaczy ;)
 
Bar Bra- kurcze, świetnie mieszkanie za taką kasę. U Was takie ceny na Śląsku? My jak chcieliśmy pod Poznaniem kupowac to za 220 tys. mieliśmy zaledwie 48 m :/. W małym zadupiowym Gnieźnie, w którym mieszkamy za 220 tys.mamy 62 m.
Ja też jestem za tym żeby pozamykać wątki, jesli jest taka możliwość. J
Jak tam u Was ze spaniem laski? Ja dzisiaj obposzłam spać o 22, o 24 już się przebudziłam i do 4 kręciłam w łóżku :/. tragedia!
P.S. Mój maluch od wczoraj wieczora mega aktywny, kopniaki już prawie zaczynają boleć :p.
 
Dzien dobry. W nocy sie budzilam ale w miare spałam. Katar lepiej niz wczoraj ale od smarkania chyba mam taki ucisk w klatce jak smarkam albo cos robie. Jak siedze jest ok chyba nadwyrezylam sobie miesnie o_O
Poszlam do piekarni kolo domu i myslalam ze nie wroce taka słaba jestem a jeszcze dzisiaj musze jechac do diabetologa :/
 
nie no pewnie, że założyć konto to pikuś, ale to znów już jakas droga do znalezienia kogoś kto by no kopiował czy coś innego.

Też chce mieć dostęp :D
 
Cześć mamusie!
Miałam dziś wizytę i liczyłam na to,że na kolejnej podejrzymy płeć, niestety lekarz mnie rozczarował. Kolejna wizyta za 3 tyg., ja będę w 19 tyg. , a gin powiedział,że dopiero po 20 zobaczymy czy to chłopczyk czy dziewczynka, więc na tej wizycie też nic się nie dowiem. Także muszę uzbroić się w cierpliwość i zaczekać jeszcze 6 tygodni !
Powiedziałam lekarzowi,ze czuję ruchy maluszka, to stwierdził:"Tak wcześnie?!"
Bez przesady, chyba wiem co czuję, nie powiedziałam,ze czuję kopniaki, tylko ruchy, jak się delikatnie przemieszcza, porusza :-)
Usg dziś mi nie robił, nie widziałam mojego serduszka, nie wiem jak duże jest, ale za to pierwszy raz usłyszałam jak bije :-):-):-)

Od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg :szok:

pozdrawiam !:-)
 
Ja się witam na chwilkę bo dziś zaszaleję i lecę na zakupy dostałam w prezencie bon na zakupy i idę zaszaleć :-D
umeblowanie mieszkania może zostać jeżeli będziemy chcieli tzn kuchnia zostaje bo jest pod zabudowę a reszta to jak się dogadamy :-)a ceny właśnie tak wyglądają ale bywa drożej tylko wtedy takie mieszkania długo się nie sprzedają:-p
ja wam opowiem poźniej co miałam w nocy bo teraz muszę zjeść śniadanko i lecieć do apteki po glukozę bo jutro mam badania :-(
 
reklama
Witam mamuski :)
Mnie ostatnio cos dosc glowa pobolewa i na dodatek dzis znow mialam bliskie spotkanie z kibelkiem..
Ruchow ani zadnych rybek w brzuchu jeszcze nie czuje ale juz nie moge sie doczekac :)
Tez chce miec dostep do wszystkich zamknietych watkow :)
Barbra sliczne mieszkanko. Nie ma jak na swoim :)
Kciuki za wizytujace trzymam :p
 
Do góry