reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ona && za wizytę:tak:

Mala Mi ech wspolczuje tej diety, tym bardziej przy smaku na slodkie, na szczescie do marca coraz blizej ;)

Cocosh wow, szczuplutka jestes. Ja jestem yego samego wzrostu i przez dlugi dlugi czas mialam 70 na wadze. Teraz jest 60, chyba gonitwa za 2 latkiem robi swoje. Kalorii nigdy nie liczylam, ani specjalnie nie patrzylam co mam na talerzu - bo za bardzo lubię jesc ;) no ale szczupla tez nie bylam nigdy, bo mi wszystko w brzuch idzie i zawsze ten brzuszek mi towarzyszy



No ja jako takich zachcianek nie mam, pomidory mi po prostu lepiej smakują :D na poczatku mialam wieksza ochote na mieso i rosol, ale teraz mi przeszlo.
 
reklama
To ja przy moich 155 cm mam 46 kg, teraz mam 49 i tez powoli 5 mc. A jem i jem i jem, ale to geny po tacie. Odmawialam sobie tydzien, wiecej nie dalam rady. Nadrobilam chyba za miesiac a waga ta sama.
 
Witam sie z rana [emoji14]
Mnie kolejki w labolatorium jak na razie nie dotycza, krew mialam pobrana raz i na razie nie zanosi sie na kolejne klucie.
A ja dzis obudzilam sie w dobrym humorze, zjadlam sniadanko i nagle musialam biec do toalety, calusienkie zwymiotowalam.. I trymestr byl ok a teraz sie zaczyna ? To juz drugi raz bliskie spotkanie z kibelkiem..
Drugi raz to jeszcze nie tragedia. Ja 6tyg dzien w dzien po kilka razy dziennie wymiotowalam [emoji14]. Dopiero okolo 13 tyg przeszlo. I teraz zdarza mi sie zwymiotowac np dzisiaj rano :/

A ja sie waga chwalic nie bede, bo jestem duza [emoji14] 6 z przodu wagi to nie pamietam kiedy widzialam ostatnio.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Mnie to raz w tygodniu nachodzi na zachciankę. Wtedy jem lody z maca albo chipsy albo ciacho...albo wszystko naraz.
Cały tydzień poza tym dniem jem zdrowo - dużo warzyw, trochę owoców, czasem chleb (ale tylko probody białkowy bez węgli) do tego jajka i nabiał, mięcho i ryby pieczone. Rzadko mi się zdarzy zjeść więcej niż 2000 kcal. W poniedziałek np. zjadłam razem 1600, wczoraj, 2000, dzisiaj narazie 1000. Mam wielkie postanowienie pozwalać sobie od tej pory na zachcianki o wiele rzadziej.
Ja już jestem 6 kilo do przodu :p tyję tak po 1,5 kg na miesiąc. Chyba i tak nie jest źle bo przed ciążą jadłam dziennie po 1000-15000 kcal od pół roku :p (niedoczynność i tyłam od powietrza). Ostre będę walczyć żeby tempo utrzymać i nie mieć dużo do zrucenia po ciąży.
Matko jak ja zazdroszczę dziewczyną co nic się nie muszą starać żeby być chude XD nienawidzę ich wszystkich :p
A czy przy tarczycy miałaś badanie insuliny?? Bo często to idzie w parze I stąd waga z powietrza idzie W górę A diety ruch kalorie nie zbyt duże efekty dają. Ja wiele lat szukałam przyczyny dlaczego tak trudno mi zbić wagę A W drugą stronę to głębszy oddech Już robi swoje. Dopiero niedawno diagnoza została postawiona I są efekty zaskakujące. Jednak nie każdy lekarz chce to leczyć.
 
Każda z nas jest inna- ale grunt to dobrze czuć się w swojej skórze:-) Ja sobie zawsze mówię, że jestem zaje.ista i lepiej się żyje:-D
 
Ja was teraz nadrobiłam bo niedawno wróciłam kupiłam kilka rzeczy dla mojego maluszka ale coś mi tel nawala więc wrzucę na razie 1 zdj a potem jak moj z pracy wróci to pozostałe 2 wrzucę :-)

co do wagi no ja mam 160 cm a z wagą to na swojej miałam przed ciążą 44 a teraz w ciąży to u położnej zaczęłam od 42,8 potem po 2 tyg 43,9 a potem znowu 2 tyg i 44,5 :-)

ja dziś mam kiepski dzień bo spać mi się chce cały czas znowu mnie na pączki bierze nigdy w życiu tyle pączków nie zjadłam co teraz w ciągu 1 miesiąca:-) na drodze same debile jeżdżą:wściekła/y: ale przynajmniej może noc będzie udana bo poduszka na urodzinki mi przyszła :-D


aaa no i powiem wam że to pewnie za wcześnie ale ja napewno czułam wczoraj 6 razy jak mnie maluch kopnął to nie mogło być nic innego:-)
 
Kurcze czytam Was, chce którejś odpowiedziec ale zanim dojdę do końca z=czytania to zapominam której co chciałam odpisac :)
Mała_Mi napewno chciałam napisać że też waga dopiero 0,5 kg do przodu bo schudłam 2,5 kg na początku. Jeszcze coś chciałam napisac i zapomniałam. Z moją pamięcią jest coraz gorzej. AAA już wiem. Że też jadłam jak szalona pomidory i zupy pomidorowe :-D
Dziś rozmawiałam o szczepionkach z jedną pielęgniarką i jak się dowiedziała że to 18 tydzień to się za głowe złapała. Nic nie widac :)
 
reklama
Do góry