reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Cocosh nie wiem czy tak fajnie byc takim szczuplym :D ja od zawsze marze przytyc tak chociaz z 4 kg i nic :)

Ja najlepiej czuję się ważąc 50 kg ( 169 ) :p podobają mi sie szczuplutkie dziewczyny nic nie poradzę. Chaiałaby ieć taki problem jak Ty :p. Moja waga od zawsze okupiona była dietami na okrągło i pilnowaniem się ciągle. :)
 
No ja współczuję wszystkim tym co muszą wyliczać sobie kalorie. Ja chyba bym nie umiała. Teraz jestem na tej diecie żołądkowej, czyli wszystko gotowane a i tak na słodycze zaczełam sobie pozwalać praktycznie od razu po wyjściu ze szpitala. No, po prostu bez słodkiego nie umiem a poza tym stwierdziłam, że będe jeść to na co mam ochotę, bo widocznie moje dziecko tego potrzebuje. Narazie nic nie przytyłam a już zaczełam 5 miesiąc, więc chyba nie jest źle :)
 
Jezu, Cocosh 50 kg przy wzroście 169 to strasznie mało. Matko kochana i z czego Ty się odchudzasz? Ja mam 164 a ważę 56 i dla mnie to akurat. Nie wyobrazam sobie ważyć 50, wyglądałabym jak szkieletor.
 
Ja też podziwiam dziewczyny, które potrafią sobie odmówić słodyczy, fast- foodów itp. Ja nie potrafię:no: Mam 168 cm, wzrostu i ważyłam przed ciążą ok 64 kg- dla mnie to trochę dużo, ale nie potrafię sobie niczego odmówić:-D Najlepszą moją wagą było 60 kg- wtedy czuje się seksownie i kobieco:-) Ale oczywiście każdy lubi co innego;-)
 
Ja tez zawsze szczupła byłam i pomimo że od kilku lat mam problemy z tarczyca i powinnam teoretycznie tyć to tylko teoria w moim przypadku. Dalej chudziutka. Zawsze chciałam przytyć w nogach . Mam 173cm waga 62. Duży cyc . Brzuszek tez nigdy płaski nie był tzn od jakiś może 6 lat .. a nogi jak patyczki. .. zawsze to był mój kompleks chude nogi i za cholerę nie przytyja. Ale to w genach niestety już mam ☺
 
A też sobie nie wyobrażam dnia bez słodkiego ... jak i przed ciążą jak teraz wcinam je non stop. Codziennie po kolacji opierniczam całą czekoladę Nussbeissera. I w ciągu dnia coś słodkiego musi być . Ach i do kawy jakiś paczek czy coś hihi
 
reklama
No ja musze sobie odmawiac nawet połowy owocow typu winogron czy arbuzy :/ Na poczatku bylam załamana ale już przywykłam do diety i znajduje plusy.
Ja 153 cm waga przed ciaza 45, jak zaczelam diete spadlo do 43 a teraz 45.5 czyli mały sukces.
 
Do góry