reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

chrobek- moja waży ok. 13kg i też ostatnio chce na ręce, póki są siły to na chwilę daje radę.
edit- że niby dziewczynki takie złe są? bardzo nie rozumiem, o co im chodzi, no chyba, że patrzą 16 lat do przodu.

U nas pierwszeństwo ma ten, kto stoi bliżej. Niestety znieczulica okropna, a każdy widzi, że kobieta w ciąży i tyle. Trzeba swoje odstać.
 
reklama
Chodziło mi ,że w tym labolatorium to tak jak tu dziewczyny piszą czyli Wy ,że starsi zaraz awanturę robią . Wiec ja tam spokojnie czekam . ☺
 
U mnie w laboratorium też niby pierwszeństwo dla kobiet w ciąży, ale ja akurat wole sobie wcześniej kolejkę zająć niż słuchać narzekania.
Mój już prawie dwulatek waży 15 kg i już ciężko go podnieść, ale czasem trzeba;-)
Ja właśnie wróciłam od kuzynek z kawki- i taka obżarta jestem, że idę leżeć:-)
 
Witam sie z rana :p
Mnie kolejki w labolatorium jak na razie nie dotycza, krew mialam pobrana raz i na razie nie zanosi sie na kolejne klucie.
A ja dzis obudzilam sie w dobrym humorze, zjadlam sniadanko i nagle musialam biec do toalety, calusienkie zwymiotowalam.. I trymestr byl ok a teraz sie zaczyna ? To juz drugi raz bliskie spotkanie z kibelkiem..
 
Ja chodzę do laboratorium, w którym są małe kolejki. Jest to prywatne laboratorium, dość drogie więc stąd mało ludzi. A ze mam te badania na lux med to nie płacę za nie. Ale np w najtańszym laboratorium w Toruniu w kolejce czeka się ponad godzinę, koleżanka mi opowiadała. A starsze osoby robią awantury jak ciężarna się wpycha.

Laski mam nową zachcianke. Ketchup, mogłabym jeść non stop, nawet sam. Przez dwa dni pół butelki ubyło. No i musi to być ketchup Włocławek.
 
chrobek, popieram, ketchup Włocławek w słoiczku to też ostatnio moja miłość, tak jak ziemniaczki pieczone z ziołami, prawie codziennie mi się chce:)

u mnie dziś nieco lepsze samopoczucie, więc staram się je wykorzystać do pracy, syn jeszcze godzinkę w szkole, więc jest cisza i spokój:)

co do laboratorium to u mnie też nie ma szans na bez kolejki, ostatnio nawet im przeszkadzało że sam mocz do badania poszłam zostawić...

manka współczuję wymiotów, oby się już nie powtarzały...
 
reklama
Cień glowa do góry, porobią badania, sprawdzą co trzeba, dobiorą leki i będziesz się dobrze czuła :tak:

Izik moja tez ok 13 waży, staram się jej nawet z wanny nie wyciągać, tylko wołać P, ale jak jest jakaś histeria to tylko rączki mamusi pomagają :sorry:

Manka to już pewnie ostatnie akcje z kibelkiem w tej ciąży :tak: mi w poprzedniej tez się zdarzało jeszcze w 14 tyg lecieć

Chrobek mi wybitnie smakują pomidory w tej ciąży, teraz popijam pomidorowy soczek z ziołami włoskimi, mniam ;) ketchup sam to moja córka uwielbia :D

Moja przychodnia ma swoje laboratorium, ale nie zdarzało mi się dłużej czekać niż 20 minut, zazwyczaj przychodzę bliżej ostatniej godziny pobrań, to wtedy jest pusto :tak:
 
Do góry