reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Bursztynek daj znać co hematolog na tą niedokrwistość. No ja wczoraj zostałam urażony jednym mocniejszym kopniakiem, tak to cisza, ewentualnie baardzo delikatne pukanie, na pewno jest spokojniej niż z córką. Może wreszcie mi się szykuje spokojne dziecko? :D

Barbra no my też braliśmy pomoc w składaniu tego wszystkiego, ale przy prowadzeniu działalności swoje trzeba było pozbierać :sorry:

Lewusek ale Ci fajnie z tym urlopem

Mała Mi zdrówka dla męża

Ja na badania muszę iść jutro, na szczęście bez upuszczania krwi - to jest dla mnie najgorszy element jechać tam na czczo :sorry: ale zwlec się z łóżka trzeba, bo na 9 do lekarza z małą idziemy.

U mnie już grzeją, przynajmniej w domu jest ciepło ;)
 
reklama
A u was kobiety z ciąży nie mają pierwszeństwa z kolejce do laboratorium? U nas niemal w każdym tak jest. Fakt że czasem ludzie się burzą ale ja mam to w nosie. Korzystam z przywilejów skoro mogę ostatni raz.
U mnie ruchy jakby słaby albo wcale ich znów nie ma. A już tak fajnie było. Brzuch twardy ja mam niemal non stop od początku. Największym znawcą twardości brzucha jest mój Oliwier. Codziennie musi sprawdzić czy bardziej twardy czy większy itd. I zawsze coś zagada do Bronka.
A dziś dziewczyny pamiętajcie że jest dzień chłopaka! Może niektóre z nas też świętują mając chłopców rozpoznanych i tych nie rozpoznanych jeszcze. Rano synkowi życzenia składam i mówię że może ja też świętuje. A on na to że w brzuchu się nie liczy bo jak pysiaki miałby dac Bronkowi? I w sumie ma rację hihi :)
 
Dzien dobry!!!
Lewusek! Wypoczywaj ile sie tylko da! :)
Nailie- odezwe sie! ;) a u nas jeszcze nie grzeja:( teraz mamy 20 stopni w domu ale przyzwyczajeni jestesmy do 25 z racji ostatniego pietra+poddasze (okna dachowe w calym domu). wstep do zimy zawsze u nas bywa trudny:) ja uwielbiam kazda pogode!:)))

Mala Mi- dobrze maz prawi- uwazaj teraz by Ciebie nie dopadlo. Duzo zdrowka dla Was!:)
 
A gdzie tam pierwszeństwo. Nikt nie zwraca uwagi. Mogłabym sie wcisnąć ale jak słuchać tych starych bab to szkoda mi sie denerwować.
My nie obchodzimy ani dnia kobiet ani dnia chłopaka ani imienin [emoji14] Uznajemy to za bzdurne świeta [emoji14]
 
Fanti u nas jak byk jest napisane, ze pierwszeństwo mają dzieci do 10 lat i ciezarne co maja krzywa cukrowa zrobic, bo do 8.30 trzeba pobrac krew. Są na szczescie ludzie co przepuszczaja widoczne ciąże, ale jednak większość to starowinki ktorym "pierwszenstwo sie bardziej nalezy i bez dyskusji bo to objaw niewychowania" :D

Bursztynek no ja wole to co mamy teraz niz upaly ;) mieszkanie na ostatnim pietrze z oknami tylko na poludnie przerabialam - masakra
 
No i wyrok zapadl...Dzwonilam dzis i po konsultacjach miedzy pielegniarka a lekarzem,mam sie zglosic w piatek na 9...Na weekend mnie podlacza do aparatury(ciekawe jakiej :eek:) i potem zobaczymy jak dlugo bede lezec...Leki od lekarza biore ale jakos na razie poprawy nie widze :-( Jedyny plus ze mam dres sobie wziasc bo tak poza tym moge chodzic :-)
 
U nas w labolatorium (prywatne) jest napisane kobiety w widocznej ciąży i osoby na krzywa cukrowa poza kolejnością. U mnie mocno widoczna nie jest ,ale nawet jak jest to co u dziewczyn - starsi = dym jak chce się bez kolejki. Hehe.

Cień -pewnie założą holtera i możesz być cały czas pod czymś co puls wskazuje czy coś. Choć z Holterem to można do domu iść . Na dobę to zakładają wiec pewnie będziesz pod coś stacjonarnego podłączona . ☺
 
reklama
Do góry