reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dam znać. Myślę że uda mi się na czwartek zarejestrowac. Tez się tym stresuje a może to porostu rozciagajace wiązadla i powiększająca się macica . Ale strach mam bo czuję jakby ktoś mnie skopal
 
reklama
Chyba zwariuje. Dziś jest gorszy dzień. Wszystko było dobrze do momentu jak wróciłam ze spaceru. Rodzice gotowali obiad i zapach mięsa dopadł mnie już jak weszłam do klatki! MASAKRA jak zapach mięsa może wkur...ac!!! Wietrzyłam pokój chyba 20 minut. Dodatkowo chłopcy mojej siostry ( 3 i 6 lat) tak rozrabiali przy obiedzie że chciało mi się ryczec! Co to się dzieje.....:crazy:
 
Witam!!

Długo szukałam forum, które prężnie działa i nie trzeba czekać na posty kilka dni :D. I o to jestem tutaj, kompletnie o tym forum zapomniałam, a miałam już do czynienia kilka lat temu.

Obecnie jestem w ciąży z 3 dzidziusiem. Mamy się dobrze całe szczęście, zmierzamy ku połowie :D

Muszę Was poczytać o czym tutaj sobie gadacie i włączyć się w tematy.

Pozdrawiam serdecznie
 
jeszcze nie znam i mam nadzieje, że 23 października poznam na połówkowym USG. Przeczucia mam :) i myślę, że to dziewczynka.

No 3 wow też byłam w szoku jak się dowiedziałam
 
Hej

Ania witaj, na kiedy masz termin? W jakim wieku masz dzieci i jak mają na imię?

Malzon zbiera się z córką na dwór, a ja muszę upiec ciasto i zrobić sałatkę. A nie chce mi się, że szok.
 
Termin mam na 9 marca ale będzie cesarka więc pewnie dwa tygodnie wcześniej.

Córka Marysia ma 7 lat, a synek Staś ma 2 latka. Mieszkamy sobie w Łodzi.
 
reklama
o dziwo Marysia bardzo zadowolona i powiedziała tak " fajnie by było jakby była dziewczynka bo miałabym się z kim bawić,ale jak będzie chłopiec to też dobrze bo Staś da mi spokój"

A czy już czujecie ruchy ?? ja w 15 myślałam, że czuje mizianie ale pomyliłam się, teraz coś tam czasem czuje ale pewna to nie jestem jeszcze.
 
Do góry